+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diagnostika zdravia Diaco

Klíčová slova: doplnky výživy, liečivá, prírodné lieky

E-mail: info@prirodalieci.sk

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2012

Popis: Okrem prírodných doplnkov výživy, fytoextraktov ponúkame zákazníkom v našom diagnostickom centre diagnostiku prístrojom DIACOM, následné ošetrenie plazmovým generátorom RPZ-14 a odborné poradenstvo. Vypracujeme aj presný postup užívania prípravkov na konkrétny typ ochorenia.

Web: www.prirodalieci.sk

Další související informace

Doplnkydomova.cz

doplňky domova, bytový textil, domácí potřeby, – Internetový obchod s doplňky domova. Vše, co zkrášlí a doplní váš domov. Najdete u nás bytový textil, domácí potřeby, veselé dárky, kosmetiku, umělé stromy a mnoho dalšího.

Doplňky stravy, ektoparazitika, veterinární léky

potravinové doplňky, doplňky výživy, léky – Společnost Vetrisol vyvíjí, vyrábí a prodává doplňky stravy Naturix, veterinární výrobky Vetrisol a nabízí také smluvní výrobu. E-shop s potravinovými doplňky, široký sortiment lékařsky ověřených výrobků.

Prodej výživových doplňků a fitness zařízení - FitPoint.sk

doplňky výživy, doplňky stravy, fitness, výživové – Prodej originálních a kvalitních doplňků výživy, fitness zařízení, strojů, pomůcek a poradenství. Profesionálně vyškolení pracovníci vám poradí při výběru a užívání jednotlivých produktů. Zboží je dodáváno pouze výhradními distributory světových značek. Kromě doplňků výživy pro fitness se v naší nabídce nacházejí i jiné novinky potřebné pro kvalitní zdravý život. Nabízíme vám zboží za nejnižší možné ceny, které umíme garantovat pro slovenský trh.

Načítání trvalo 0.0709 sekund.