+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dieta do domu

Klíčová slova: krabičková dieta, detoxikační dieta, dieta

E-mail: info@dietadodomu.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. kv?tna 2011

Popis: Ve spolupráci s nutriční terapeutkou nabízíme zdravý systém stravování - zdravé hubnutí s využitím zdravého jídelníčku. Doporučené jídlo vám doručí až do domu či zaměstnání (krabičková dieta). Zhubnout vám pomůže změna životního stylu. Dále je v naší nabídce diabetická a bezlepková dieta.

Web: www.dieta-dodomu.cz

Další související informace

Zhubnout a žít zdravě

dieta, dieta internet, diety, hubnout, hubnuti, – Zhubněte zdravě,efektivně bez JOJO efektu Nevíte si rady s váhou?Diety nezabírají?My vás naučíme správně a ZDRAVĚ hubnout!Dozvíte se vše potřebné pro správné hubnutí,přijdete na to,že dieta není zrovna zdravá varianta

Dělená strava

dieta, hubnutí, dělená strava, dělená dieta – Zdravé stravování je velice důležité k udržení a utužení zdraví. Zajímají li vás informace o dělené stravě, dietě, způsobu správného stravování, jste zde na správném místě.

Dukanova diéta

dukanova diéta, dukanova dieta – ukanova diéta je moderná metóda chudnutia, ktorej autorom je francúzsky lekár Pierre Dukan. Ponúka chudnutie pomocou bielkovinovej stravy. Dukanova diéta má štyri fázy, v každej sa posuniete o kúsok vpred pri dosahovaní vašej vysnívanej váhy.

Načítání trvalo 3.0322 sekund.