+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dietolog a nutriční porad

Klíčová slova: dietolog, nutriční poradce, dietologická poradna

E-mail: vasdietolog@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. z??? 2011

Popis: Dietolog se zabývá prevencí, diagnostikou a léčbou onemocnění, která vychází z chybných stravovacích návyků, dále z onemocnění způsobených nedostatečným nebo nadměrným příjmem některých látek a zabývá se i chorobami, které jsou geneticky podmíněné, které se projevují zejména na nutričním stavu pacienta.

Web: www.vas-dietolog.cz

Další související informace

Diety na hubnutí

fitness, wellness, hubnutí, dietologická poradna, – Stránky www.ucinne-diety.cz Vám poslouží jako osobní dietologická poradna online. Zjistíte nejčastější diety, co obnáší krátkodobé diety a s čím naopak musíte počítat u dlouhodobějších plánů hubnutí.

Výtok

Výtok – Existuje několik různých druhů výtoků. Mnoho žen se trápí tímto problémem úplně zbytečně, ale jsou i také ženy u kterých může znamenat vážnější zdravotní stav. Tyto potíže by se neměli odkládat, ale co nejrychleji řešit. Výtok by se měl léčit, aby jste vrátili spět svým ženským oblastem zdravou rovnováhu.

e-maser.cz

masér, masérka, maséři, maséry, masáže, o masážích – Portál o masérech / Internetový obchod. Portál obsahuje katalog, v kterém naleznete maséry, masážní salony, masérské školy, masérské kurzy. Internetový obchod nabízí široký sortiment vybavení: masážní lehátka / masérské stoly, masážní židle, lávové kameny, ohřívače na lávové kameny, masážní oleje, emulze, jednorázové plachty, banky na baňkování, kineziologické tapy, paravány, oblečení pro maséry, masážní přístroje a jiné...

Načítání trvalo 0.2045 sekund.