+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dietolog a nutriční porad

Klíčová slova: dietolog, nutriční poradce, dietologická poradna

E-mail: vasdietolog@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. z??? 2011

Popis: Dietolog se zabývá prevencí, diagnostikou a léčbou onemocnění, která vychází z chybných stravovacích návyků, dále z onemocnění způsobených nedostatečným nebo nadměrným příjmem některých látek a zabývá se i chorobami, které jsou geneticky podmíněné, které se projevují zejména na nutričním stavu pacienta.

Web: www.vas-dietolog.cz

Další související informace

Štítná žláza

Štítná žláza – Svým tvarem připomíná motýle. Ke své produkci hormonu potřebuje jód. Tato největší žláza v těle má za úkol vytvořit hormon štítné žlázy. Z tohoto důvodu má štítná žláza velice důležitou roli v regulaci tělesného metabolismu a rovnováhy vápníku.

Výtok

Výtok – Existuje několik různých druhů výtoků. Mnoho žen se trápí tímto problémem úplně zbytečně, ale jsou i také ženy u kterých může znamenat vážnější zdravotní stav. Tyto potíže by se neměli odkládat, ale co nejrychleji řešit. Výtok by se měl léčit, aby jste vrátili spět svým ženským oblastem zdravou rovnováhu.

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Načítání trvalo 0.2123 sekund.