+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dny zdravého hubnutí

Klíčová slova: dny zdravého hubnutí,dům kultury Akord,

E-mail: hubnu@agentura-expo.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. prosince 2011

Popis: Ojedinělý projekt Dny zdravého hubnutí v Ostrava - Zábřeh zaměřený na podporu a motivaci osob s nadváhou, která povede ke změně jejich dosavadního špatného životního stylu. Akce se uskuteční v Domě kultury Akord ve dnech 14. – 15. ledna 2012.

Web: www.hubnu.eu/

Další související informace

Career Days

zamestnani, dny plne kariery – Career Days jsou celostátním setkáním nejvýznamnějších firem v České republice se studenty vysokých škol, jehož účelem je získání informací o možném budoucím zaměstnání, prezentace společnosti či vzájemného navázání spolupráce v oblasti stáží a diplomových prací.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Grafické studio

Samolepky, reklama, tisk – V současnosti disponuje kompletním arzenálem technologií pro velkoplošný exteriérový a interiérový tisk. Pokud potřebujete samolepky, cedule, bannery (plachty), polep automobilů a další, neváhejte se na nás obrátit.

Načítání trvalo 2.4658 sekund.