+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dodavateľ zdravotníckeho

Klíčová slova: medictrade, dodávateľ zdravotníckeho materiálu

E-mail: info@webhosting-zadarmo.sk

Datum vloľení do katalogu: 7. listopadu 2011

Popis: Dodavateľ zdravotníckeho materiálu a techniky - RK Trade Slovakia, s.r.o. medictrade, dodávateľ zdravotníckeho materiálu a techniky, príslušenstvo, zdravotnícky materiál, technika, - RK Trade Slovakia, s.r.o., - kardiologická diagnostika a terapia, EKG, EKG papier, jednorázové eldy, príslušenstvo k EKG prístrojom, UTZ gély - rehabilitácia, viskózy, elektródy, - denná prax, ordinácia, fonendoskop, fonendoskopy, otoskop, otoskopy, lekárske tašky, - medical, pre lekárov, lekár, pre ambulancie, ambulancia, pre nemocnice, nemocnica, ambulancia,

Web: medictrade.eu/

Další související informace

Nábytek z masivu

nábytek z masivu, nábytek ze dřeva, – Nábytek z masivu poskytuje kvalitu provedení, zdravotní nezávadnost a originální kresbu dřeva. Do nábytku z masivu počítáme rustikální nábytek, moderní nábytek z masivu, skříně, postele z masivu, komody, stoly a židle.

Benofin, likvidace odpadu

sanace vlhkého zdiva, sanace zdiva, sanace budov, – Zemní práce České Budějovice a okolí. Výkup a likvidace stavebních odpadů, pronájem stavebních strojů, aut a nákladních vozidel, výkopové zemní práce a terenni úpravy včetně odvozu materiálu. Bagr, minibagr, traktor, jeřáb, JVC, deponie, demolice.

České pojištění

české pojištění, cestovní pojištění, povinné ruče – Cestovní pojištění má statut nepovinného uzavření pojistky s početí dobrovolnosti. Je na každém jedinci, zda si uvedené pojištění smluvně sjedná nebo nikoliv - před plánovanou cestou do zahraničí.Cestovní pojištění má statut nepovinného uzavření pojistky s početí dobrovolnosti. Je na každém jedinci, zda si uvedené pojištění smluvně sjedná nebo nikoliv - před plánovanou cestou do zahraničí.Cestovní pojištění má statut nepovinného uzavření pojistky s početí dobrovolnosti. Je na každém jedinci, zda si uvedené pojištění smluvně sjedná nebo nikoliv - před plánovanou cestou do zahraničí.

Načítání trvalo 0.0991 sekund.