+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DoktorBio.cz

Klíčová slova: Bio, Cpk, přírodní kosmetika, celulitida, ekzémy,

Datum vloľení do katalogu: 23. z??? 2009

Popis: Přírodní biogely s vysokým obsahem bylinných extraktů, bez chemických konzervantů a barviv s certifikáty BIO a CPK-Bio. Pomoc při problémech s klouby, svaly, artrózou, bércovými vředy, ekzémy, křečovými žílami, akné, celulitidou.

Web: www.doktorbio.cz/

Další související informace

EkoRodinka - Eko e-shop

přírodní,ekologické,bio,kosmetika,pleny,děti – Kvalitní přírodní kosmetika, ekologické čistící prostředky, oblečení z přírodních materiálů, látkové pleny, dámská eko hygiena, aromaterapie, potřeby pro děti, inspirativní literatura atd. Nabízíme ekologicky šetrné alternativy pro ty, kteří chtějí potěšit sebe i okolí.

Masážní lehátka Polster

masážní stůl, – Od roku 1997 vyrábíme skládací a pevná masážní lehátka a další čalouněné a dřevěné výrobky. Naše masážní lehátka mají jako jediné v ČR Atest Státní zkušebny. Na skládací masážní lehátka, která vyrábíme v různých variantách, šijeme různé doplňky a tašky tak, aby se mohli přizpůsobit individuálním potřebám klientů. Od roku 2008 jsme náš sortiment rozšířili o sedací a relaxační vaky plněné polystyrénovými kuličkami.

Nejen o jídle

jídlo, sport, zdraví, styl, – Novy portal Nejen o jidle venujici se zivotosprave a zdravemu zivotnimu stylu.Cílem je nabídnout společný prostor pro osvětu, představování novinek na trhu a trendů v daných oblastech. Informace budou komunikovány v ucelené formě s ověřenými zdroji. Cílem je jejich předávání ke koncovému zájemci o daná témata. Projekt je otevřen jak pro komerční, tak pro neziskové společnosti a organizace.

Načítání trvalo 0.0680 sekund.