+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dopravně psychologické vyšetření

Klíčová slova: dopravně psychologické vyšetření,psychotesty

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2013

Popis: Dopravně psychologická vyšetřená, či lidově řečeno "psychotesty", jsou povinné pro řidiče autobusů a nákladních aut nad 7,5t. Dopravně psychologické vyšetření je potřeba zvládnout před zahájením činnosti, pak před dovršením 50 let věku, následně každých 5 let. Pro řidiče vybodované a řidiče, kterým bylo odebráno řidičské oprávnění, trvá cca 1,5 hodiny a stojí 2000 Kč.

Web: www.dopravnípsycholog.eu

Další související informace

Jak se zbavit vrásek

krém na vrásky, vyhlazení vrásek, vichy, vichy nor – Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici. Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici.

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Načítání trvalo 3.5482 sekund.