+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dopravně psychologické vyšetření

Klíčová slova: dopravně psychologické vyšetření,psychotesty

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?ervence 2013

Popis: Dopravně psychologická vyšetřená, či lidově řečeno "psychotesty", jsou povinné pro řidiče autobusů a nákladních aut nad 7,5t. Dopravně psychologické vyšetření je potřeba zvládnout před zahájením činnosti, pak před dovršením 50 let věku, následně každých 5 let. Pro řidiče vybodované a řidiče, kterým bylo odebráno řidičské oprávnění, trvá cca 1,5 hodiny a stojí 2000 Kč.

Web: www.dopravnípsycholog.eu

Další související informace

Home Credit kalkulačka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – V nesnázích potřebujete peníze především rychle. Schválení žádosti o půjčku proto trvá jen několik minut. Home Credit je jednou z mále společností která vyřizuje půjčky ihned. Peníze z půjčky budete mít k dispozici do 5 dnů. Půjčit si můžete libovolnou částku od 10.000 do 150.000 korun. Dobu splatnosti si samozřejmě volíte také vy.

Pradlo - spodni-pradlo

spodní, prádlo, plavky, oblečení, podprsenky – Značkové spodní prádlo, podprsenky a plavky pro ženy které se chtějí líbit. Módní trendy a nejnovější kolekce z oblasti dámského a pánského oblečení. Jaké oblečení, prádlo a plavky jsou právě v módě. Jak vybrat správnou velikost a značku.

Exekuce nemovitosti

Exekuce,nemovitosti, prodej, v, nemovitostí – Nesplácíte dluhy, na dveře Vám klepe exekutor s exekučním příkazem, na katastru nemovitostí máte zástavu jako důkaz exekuce nemovitosti? Směřuje vaše nemovitost neodvratně do nedobrovolné dražby? Pomůžeme Vám.

Načítání trvalo 0.0712 sekund.