+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dornova metoda, baňkování

Klíčová slova: dornova metoda, masáže, baňkování, jóga, plotýnky

E-mail: malac.f@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2009

Popis: Provádíme klasické a rekondiční masáže, sportovní masáže, měkké a mobilizační techniky, Dornovu metodu, Breussovu masáž, Shiatsu Do, baňkování, Thajskou masáž a hawaiskou masáž. Rychlá úleva od bolestí zad, páteře a plotýnek.

Web: www.masaze-praha.atlasweb.cz

Další související informace

Zdravotní masáže

masáže, baňkování, stres – Zdravotní masáže, baňkování, přístrojová lymfodrenáž. Vše za bezkonkurenční ceny! Jmenuji se Jan Mazanec a jsem zdravotní masér - akreditaitace je udělená Ministerstvem zdravotnictví. Dále jsem absolventem řady specializovaných kurzů, absolvovaných v masérské škole REFIT, vedené Stanislavem Hervertem, dlouholetým masérem našich předních sportovců a olympioniků.

Sm systém a masáže praha

Masáže, SM Systém, Dornova metoda, Jóga, Kurzy – Katalog Stop Bolesti Zad nabízí terapie a kurzy: Masáže, SM Systém, Dornova metoda, Jóga. Dále nabízí jak cvičit břicho, stehna, záda, prsa, krční páteř, hallux valgus. Díky cvičení SM systém můžete odstranit bolesti zad, hlavy (migréna), břicha (žaludku),, kolene a kloubů. Cvičení doma, pro těhotné, pro seniory, pro maminky, pro sportovce.

Načítání trvalo 3.0119 sekund.