+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Downův syndrom

Klíčová slova: downův syndrom,mentální postižení,diagnostika

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervence 2010

Popis: Downův syndrom je nejběžnější geneticky podmíněné onemocnění způsobené mutací 21. chromozomu. Zatímco zdraví jedinec má v karyotypu dva, u nemocných dochází trizonií k začlenění třetího. To sebou nese mentální retardaci a spoustu přidružených onemocnění.

Web: downuvsyndrom.ordinace.biz

Další související informace

Psychoterapie

Psychoterapie,hypnóza,diagnostika,poradenství – Nabízím služby v oblasti osobního rozvoje, dále poskytuji psychologickou péči v těžkých životních situacích.Pořádám semináře tématicky zaměřené, především na otázky šikany, domácího násilí a drogové závislosti.

Plané neštovice

neštovice,pásový opar,léčba,příznaky,diagnostika – Plané neštovice se řadí mezi nejčastější infekční onemocnění dětského věku, za jejichž vznik může virus varicella-zoster. Typickým příznakem je výsev svědivé vyrážky provázené horečkou, které během 5 až 7 dnů ustupují.

Výtok

Výtok – Existuje několik různých druhů výtoků. Mnoho žen se trápí tímto problémem úplně zbytečně, ale jsou i také ženy u kterých může znamenat vážnější zdravotní stav. Tyto potíže by se neměli odkládat, ale co nejrychleji řešit. Výtok by se měl léčit, aby jste vrátili spět svým ženským oblastem zdravou rovnováhu.

Načítání trvalo 0.0683 sekund.