+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Downův syndrom

Klíčová slova: downův syndrom,mentální postižení,diagnostika

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervence 2010

Popis: Downův syndrom je nejběžnější geneticky podmíněné onemocnění způsobené mutací 21. chromozomu. Zatímco zdraví jedinec má v karyotypu dva, u nemocných dochází trizonií k začlenění třetího. To sebou nese mentální retardaci a spoustu přidružených onemocnění.

Web: downuvsyndrom.ordinace.biz

Další související informace

Plané neštovice

neštovice,pásový opar,léčba,příznaky,diagnostika – Plané neštovice se řadí mezi nejčastější infekční onemocnění dětského věku, za jejichž vznik může virus varicella-zoster. Typickým příznakem je výsev svědivé vyrážky provázené horečkou, které během 5 až 7 dnů ustupují.

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Načítání trvalo 0.1217 sekund.