+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dráždivý kašel

Klíčová slova: dráždivý kašel, bolest v krku, dýchání, zdraví

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2009

Popis: Kašel je známým příznakem onemocnění horních cest dýchacích. Dráždivý kašel je obrana proti vetřelcům v dýchacích cestách, kteří znemožňují správné a dostatečné dýchání, tedy především příjem kyslíku z ovzduší. Projevuje se často v noci, kdy je tělo a svalstvo v klidu a dech je pomalejší.

Web: drazdivykasel.cz

Další související informace

Bolest v krku

bolest v krku, mandle, angína, zdraví – Bolest v krku je jednou z velmi častých obtíží každého člověka. Vždy se jedná o symtom nějakého onemocnění. Může se takto projevit virová infekce či rýma. Nejčastěji se ale s bolestí v krku setkáme jako s průvodním jevem zánětu ústní části hltanu nebo zánětu mandlí (tzv. angíny). Podíváme se na příznaky a příčiny bolesti v krku, jejich léčbu, na doporučené potravinové doplňky. Řekneme si, kdy je nutné navštívit lékaře, jaké mohou nastat komplikace onemocnění krku a na závěr rady ohledně prevence a doporučení. Připravujeme poradnu s odborným lékařem.

Hotel Dělnický dům v Odrá

Hotel Dělnický dům v Odrách – Hotel Dělnický dům v Odrách je součástí komplexu Dělnického domu a vznikl jako nadstavba původní historické budovy. Jeho provoz byl zahájen na podzim r. 2007, ke 100. výročí založení Dělnického domu v Odrách. Je umístěn nedaleko centra města Oder, v kopcovitém terénu Oderských vrchů. Z jeho pokojů se naskýtá krásný pohled do otevřené krajiny a na město.

Hotel FONTÁNA v Horní Plané

Hotel FONTÁNA,ubytování v Horní Plané – Hotel Fontána je hotelový komplex, který se nachází téměř na samotě v překrásné Šumavské přírodě na břehu Lipenské přehrady v Horní Plané. Kapacita ubytování je 87 pokojů 204 pevných lůžek, z toho 66 prostorných dvoulůžkových pokojů 15 rodinných Suitů 2 dvoulůžkové pokoje se společnou předsíní a koupelnou a 6 Suitů ložnice, obývací pokoj, venkovní terasa. Na pokojích je WC, koupelna sprcha nebo vana, telefon, satelitní televize, balkon, u Suitů venkovní terasa.Hotel nabízí stravování v restauraci, která zajišťuje stravování hostů, otevřena denně, standardně snídaně a večeře formou bufetu. Domácí zvířata povolena. Nehlídané parkoviště před centrální budovou i všemi dependancemi. . Úschovna kol a lyží. Krytý bazén, sauna s odpočívárnou a venkovním bazénkem.

Načítání trvalo 3.3630 sekund.