+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dráždivý kašel

Klíčová slova: dráždivý kašel, bolest v krku, dýchání, zdraví

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2009

Popis: Kašel je známým příznakem onemocnění horních cest dýchacích. Dráždivý kašel je obrana proti vetřelcům v dýchacích cestách, kteří znemožňují správné a dostatečné dýchání, tedy především příjem kyslíku z ovzduší. Projevuje se často v noci, kdy je tělo a svalstvo v klidu a dech je pomalejší.

Web: drazdivykasel.cz

Další související informace

Byty na prodej Brno

prodej bytů Brno, byty na prodej v Brně, byt k pro – Realitní kancelář REAL SPEKTRUM Brno již téměř 20 let nabízí svým klientům prodej bytů ze všech koutů České republiky se zaměřením na Brno a jeho okolí. Jsme schopni pro Vás zajistit byt dle Vašich představ v Brně i v jiných koutech ČR.

Penzion Kučera v Rýmařově

Penzion Kučera ,ubytování v – Penzion Kučera leží na klidném místě mimo hlavní cestu s vlastní upravovanou komunikací a parkovištěm, kde můžete bez obav zaparkovat svůj vůz. Je to vhodná základna pro rodiny s dětmi, na klidné ozdravné pobyty. Nejkratší pobytjsou dvě noci a tam je standardně cena 300,- Kč/os/den.Sněhu bývá v Jeseníkách dostatek a na našem penzionu také.Sedačková lanovka na okraji naši obce je ideální pro rodiny s dětmi, pro náročné je sousední Karlov s 12 vleky dostupný z našeho penzionu za 10min vozem.

Kaštel, barokní zámeček v Bystřici pod Hostýnem

Kaštel, barokní zámeček v Bystřici pod – Stylové apartmány v bývalé budově zámeckého správce panství barona Loudona nabízejí pohodlné a luxusní ubytování ve dvou ložnicích. Pokoje jsou barevně odlišeny. Součástí ubytování je nadstandardně velká společenská místnost propojená s jídelnou a rohovou kuchyní. Nechybí ani krásný výhled na poutní místo Svatý Hostýn. Příjemné večery můžete trávit na terase, ve vstupní myslivecké hale s krbem nebo rozlehlé zahradě při grilování či dobrém vínku. V parném horku se můžete zchladit v nadzemním bazénu. Zajištěno je uzamčené parkování přímo u objektu. Domácí zvířátka jsou vítána za poplatek.

Načítání trvalo 0.0772 sekund.