+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dukanova diéta

Klíčová slova: dukanova diéta, dukanova dieta

E-mail: info@topdieta.sk

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2012

Popis: ukanova diéta je moderná metóda chudnutia, ktorej autorom je francúzsky lekár Pierre Dukan. Ponúka chudnutie pomocou bielkovinovej stravy. Dukanova diéta má štyri fázy, v každej sa posuniete o kúsok vpred pri dosahovaní vašej vysnívanej váhy.

Web: www.topdieta.sk

Další související informace

Blog o módě, stylu a hubn

hubnutí blog móda styl glam skinny dieta luxus – I\'m so glam I piss glitter! :-) Blog o módě, stylu a hubnutí. hubnutí blog móda styl glam skinny dieta luxus krása kosmetika oblečení výprodeje akce slevy http://www.skinnyglam.blogspot.com/ .......

Krabičková dieta Praha

krabičková dieta, krabičková dieta Praha, – Prémiová pražská krabičková dieta. Pět nutričně vyváženích a chutných jídel na každý den. Hubněte zdravě, chutně, pohodlně a bez jojo efektu. Nabízíme osobní odběry zdarma po celé Praze nebo rozvozy až do domu či do práce.

Protodieta.cz

dieta, jak zhubnout, dukanova dieta, ketodiet – Nabízíme proteinová jídla s vysokým obsahem bílkovin z přírodních zdrojů. Proteinová dieta je mimořádně vhodná pro rychlé a trvalé snížení váhy a to bez hladovění a ztráty svalové hmoty. Vhodné i k dietě - Dukanova. Při dodržení programu lze očekávat redukci tělesné hmotnosti cca 4–5 kg za měsíc.

Načítání trvalo 0.0655 sekund.