+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

e-maser.cz

Klíčová slova: masér, masérka, maséři, maséry, masáže, o masážích

E-mail: info@e-maser.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. z??? 2011

Popis: Portál o masérech / Internetový obchod. Portál obsahuje katalog, v kterém naleznete maséry, masážní salony, masérské školy, masérské kurzy. Internetový obchod nabízí široký sortiment vybavení: masážní lehátka / masérské stoly, masážní židle, lávové kameny, ohřívače na lávové kameny, masážní oleje, emulze, jednorázové plachty, banky na baňkování, kineziologické tapy, paravány, oblečení pro maséry, masážní přístroje a jiné...

Web: www.e-maser.cz

Další související informace

Léčebné lázně Bohdaneč

lázně, wellness, procedury, masáže, koupele – Léčebné lázně Bohdaneč jsou vyhledávaným místem k léčbě pohybového aparátu, artrózy, bechtěrevovy nemoci, ale také k zajištění prevence, relaxaci a odpočinku. Nabídka léčebných a relaxačních pobytů je velmi pestrá. Pro každého jsme přichystali léčebné a relaxační programy na míru.

Masérské kurzy a masáže B

masérské kurzy, masáže, Brno, Praha, Bowenova tech – Masérské kurzy a masáže Bowenovy techniky (Bodové myofasciální techniky) Brno a Praha. Masáž s obrovskými možnostmi pro profesionály i laiky. Výuka v malých skupinách s individuálním přístupem zkušeného lektora s vysokou odborností.

Načítání trvalo 0.2356 sekund.