+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Efektivní farmabyznys

Klíčová slova: Poptávky pro zpracování PSUR, agendy pro SÚKL

E-mail: pharmaserv@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. kv?tna 2012

Popis: Pharmaservices propojuje veškeré služby v rámci farmaceutického průmyslu. Umožní Vám vytvořit a zveřejnit Vaší poptávku. Pharmaservices je jediná platforma kontinuálního veletrhu služeb v rámci farmaceutického průmyslu v České republice. Pomocí jedinečného portálu Pharmaservices můžete poptávat Marketingové služby či Pharma Outsourcing, např. pronájem prodejních týmů, zajištění agenturních činností při propagaci, zajištění služeb v rámci cenotvorby. Můžete zadat poptávky ohledně Registrace léčiv (Tvorba registrační dokumentace, komunikace se státními Autoritami jako je Státní ústav pro kontrolu léčiv - SÚKL). Na portálu můžete poptávat činnosti spojené s Pharmacovigilance - zajištění potřebné dokumentace, zpracování PSUR, poradenství v oblasti tvorby farmakovigilančního systému. Zájemci mohou poptávat i činnosti zaměřené na Medical writing (Příprava medicinské části dokumentace, textů (SPC, PIL), readabilitytest, zpracování odpovědí na Letters of Deficiency...)

Web: www.pharmaservices.cz/

Další související informace

Portrétování a kresba

Portrétování, kresba pro děti, pohádkové postavičk – Malování portrétů podle fotografií, tvorba dětských obrázků a pohádkových postaviček různých velikostí i další malované motivy dle vašeho přání. Amatérské malování na zakázku, možnost objednání obrázku v několika velikostech.

Kapesníček

Kapesníček, časopis pro děti, ke stažení zdarma – Kapesníček je kapesní časopis pro šikovné děti. Svým obsahem (omalovánky, křížovky, zábavné úkoly) je určen pro děti přibližně od 5 do 10 let. Kromě časopisu jsou na stránkách k dispozici i další materiály pro děti. Vše je možné stáhnout zdarma.

Divoka noc

Erotické pomůcky pro Váš spokojený intimní život. – Erotické pomůcky pro Váš spokojený intimní život. Prodej erotických pomůcek a doplňků. Diskrétnost je pro nás samozřejmostí a Vám stoprocentně zaručena. V našem sexshopu najdete nepřeberné množství sexy hraček.

Načítání trvalo 0.0750 sekund.