+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Efektivní farmabyznys

Klíčová slova: Poptávky pro zpracování PSUR, agendy pro SÚKL

E-mail: pharmaserv@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. kv?tna 2012

Popis: Pharmaservices propojuje veškeré služby v rámci farmaceutického průmyslu. Umožní Vám vytvořit a zveřejnit Vaší poptávku. Pharmaservices je jediná platforma kontinuálního veletrhu služeb v rámci farmaceutického průmyslu v České republice. Pomocí jedinečného portálu Pharmaservices můžete poptávat Marketingové služby či Pharma Outsourcing, např. pronájem prodejních týmů, zajištění agenturních činností při propagaci, zajištění služeb v rámci cenotvorby. Můžete zadat poptávky ohledně Registrace léčiv (Tvorba registrační dokumentace, komunikace se státními Autoritami jako je Státní ústav pro kontrolu léčiv - SÚKL). Na portálu můžete poptávat činnosti spojené s Pharmacovigilance - zajištění potřebné dokumentace, zpracování PSUR, poradenství v oblasti tvorby farmakovigilančního systému. Zájemci mohou poptávat i činnosti zaměřené na Medical writing (Příprava medicinské části dokumentace, textů (SPC, PIL), readabilitytest, zpracování odpovědí na Letters of Deficiency...)

Web: www.pharmaservices.cz/

Další související informace

praktický lékař

praktický lékař,pl pro dospělé,praha 10,ordinace – Ordinace praktického lékaře pro dospělé na Praze 10. Stále registrujeme nové pacienty!!!MUDr. Květoslava Vernerová se sestrou Hanou Šírkovou.Ordinace se nachází v budově SOŠ a SOU Weilova 1270/4, Praha 10, 102 00

Hry pro dívky

Hry pro dívky,dívčí hry,hry,online hry,Barbie hry – Hrejte online hry pro dívky zdarma. Na serveru Pro-divky.cz naleznete dívčí hry na kadeřnictví, vaření, hry s koňmi, oblíkačky, barbie hry a mnohé další. Hrejte hry pro dívky přímo ve Vašem prohlížeči.

Společník pro ženy Max

společník,společník pro ženy, společník brno – Doprovod do společnosti, na večírky, kulturní akce, sportovní aktivity, dle potřeby i osobní řidič, nebo asistent při jednání, nebo jen pro posezení u kávy či sklenky vína. Mnoho dalších možností vždy dle přání ženy.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.