+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

eHomeopatia

Klíčová slova: homeopatie, homeopati, homeopatické léky, zdraví

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2011

Popis: Základné informácie o homeopatii: Homeopatické články, základná homeopatická lekárnička, online pomoc pri domácej samoliečbe a diskusia pre výmenu skúseností. Všetko o homeopatii pre laikov na jednom webe.

Web: www.ehomeopatia.sk

Další související informace

Zdravá výživa

redukce váhy, zdraví, zdravá výživa, welness – Nabízím 100 % přírodní produkty, které slouží k hubnutí, udržení váhy, nabírání svalové hmoty, vitaminové doplňky, vlákninu a bylinky, atd. Více na www.herbalife.vyrobce.cz LEVNĚ! Vše je nové a se zárukou.

PŘÍRODNÍ ZDRAVÍ (TCM)

PŘÍRODNÍ, ZDRAVÍ, MEDICÍNA, TCM, NEMOC, BYLINNÉ – Dáváš přednost PŘÍRODNÍM produktům před léky? Tyto ČESKÉ produkty jsou na trhu již více než 11 let a těší se stále větší oblibě. Postihují PŘÍČINU zdravotního problému, nikoliv až NÁSLEDEK! Zcela BEZ CHEMIE. Trápí Vás Alergie, Ekzém, Lupénka, Zácpa, Špatné trávení, Astma, Migrény, Vysoký krevní tlak, Cukr, Cholesterol, Bolavé klouby ....

Alba Forte

antidepresivum, zdraví, deprese – Přírodní antidepresivum Alba Forte bez lékařského předpisu. Unikátní kombinace klinicky testovaných účinných přírodních látek pomáhá navrátit emoční a duševní rovnováhu, pozitivní stav mysli a zvládnout psychickou zátěž. K dispozici je Alba Forte+ s třezalkou a Alba Forte bez třezalky.

Načítání trvalo 0.0503 sekund.