+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elek. invalidné vozíky

Klíčová slova: Elektrický invalidný vozik, elektricke skutre

E-mail: igola@igola.sk

Datum vloľení do katalogu: 18. z??? 2009

Popis: Ponúkame na predaj elektrické invalidné vozíky . Sú to repasované voziky, dovezené s krajin EU a sú vo veľmi dobrom stave a veľmi zachovalé. Aj napriek pohybovému hendikepu sa vďaka týmto vozíkom stanete nezávyslimi na pomoci druhích. Neváhajte a zavolajte nám. web : www.igola.sk E-mail : igola@igola.sk Mobil : 0918563654

Web: www.igola.sk

Další související informace

Metra Blansko

elektrické měřící přístroje, měřící přístroj – Metra Blansko zajišťuje kompletní výrobu zahrnující strojírenské i elektrotechnické výrobní procesy a technologie. Mezi činnosti a procesy patří zejména montážní práce v elektrotechnice či konstrukce a technologie na bázi CAD systémů a CNC strojů.

Elektrické nářadí

elektrické nářadí, vrtačky – Internetový obchod alfa-naradi.cz vám nabízí širokou škálu profesionálního elektrického nářadí od renomovaných výrobců. Úzká spolupráce s přímými dodavateli zaručuje rychlou dodávku zboží, efektivní řešení reklamací záručního i pozáručního servisu.

Farmářské potřeby

Elektrické ohradníky, mačkače obilí, chov ovcí – Chováte doma ovce, skot nebo koně ? Potom jistě využijete našich služeb a koupíte si námi vybrané a otestované elektrické ohradníky, mačkače obilí a další sortiment vhodný pro chov ovcí, skotu a koní.

Načítání trvalo 2.8349 sekund.