+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektronická e-cigareta

Klíčová slova: Elektronická, e-cigareta, kouření

E-mail: elektronicka-cigareta@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. dubna 2012

Popis: To, že kouření škodí zdraví, ví každý. Přesto této velmi silné závislosti podléhají stále mladší lidé. Pomocí by jim mohla elektronická cigareta, která neobsahuje rakovinotvorné látky, ale pouze čistý nikotin. Elektronická cigareta je zařízení, které plně zastoupí klasickou cigaretu, je však mnohem více ohleduplné vůči zdraví člověka i přírody. U elektronické cigarety nevznikají žádné nedopalky, kuřák neobtěžuje své okolí kouřem a dopad na zdraví je minimální.

Web: www.elektronicka-e-cigareta.cz/

Další související informace

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Vila krásy

estetická medicína, Olomouc, liposukce, kavitace, – estetická medicína, Olomouc, liposukce, kavitace, lipolýza, bezbolestně, odstranění tuku, formování postavy, nadváha, hubnutí, kosmetika, galvanická žehlička, peeling, Exilis, lymfodrenáž, odstranění vrásek, prodej kosmetických přípravků, Filorga, SynCare

Načítání trvalo 0.0576 sekund.