+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektronická e-cigareta

Klíčová slova: Elektronická, e-cigareta, kouření

E-mail: elektronicka-cigareta@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. dubna 2012

Popis: To, že kouření škodí zdraví, ví každý. Přesto této velmi silné závislosti podléhají stále mladší lidé. Pomocí by jim mohla elektronická cigareta, která neobsahuje rakovinotvorné látky, ale pouze čistý nikotin. Elektronická cigareta je zařízení, které plně zastoupí klasickou cigaretu, je však mnohem více ohleduplné vůči zdraví člověka i přírody. U elektronické cigarety nevznikají žádné nedopalky, kuřák neobtěžuje své okolí kouřem a dopad na zdraví je minimální.

Web: www.elektronicka-e-cigareta.cz/

Další související informace

Elektronická Cigareta

Ecigareta, E-cigareta, Elektronická cigareta, eCIG – Elekronická cigareta eCIG.cz s možností online objednání v eshopu nebo osobně na pobočce. Zboží skladem, přimý distributor pro ČR a SR. Dodávky náhradních náplní a ostatního příslušenství - nabíječky, atomizéry apod.

Elektronická cigareta

elektronická cigareta, e-cigareta, odvykání kouřen – Chcete kouřit lepší a zdravější variantu cigarety - elektronickou cigaretu? Nebo přestat s kouřením pomocí elektronických cigaret? Tak se do toho dejte a udělejte něco pro své zdraví. E-cigareta vám pomůže přestat kouřit.

Štítná žláza

Štítná žláza – Svým tvarem připomíná motýle. Ke své produkci hormonu potřebuje jód. Tato největší žláza v těle má za úkol vytvořit hormon štítné žlázy. Z tohoto důvodu má štítná žláza velice důležitou roli v regulaci tělesného metabolismu a rovnováhy vápníku.

Načítání trvalo 0.0632 sekund.