+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elexia.cz

Klíčová slova: zdraví diabetes krevní tlak křečové žíly astma

E-mail: registrace@elexia.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2008

Popis: Kompletní systém zdraví se zárukou. Garantované výsledky: lepší kvalita života a eliminace potíží s cukrovkou (diabetes), krevním tlakem, astmatem, alergií, cholesterolem, křečovými žílami a homocysteinem. Nabízíme 300% garanci.

Web: elexia.cz

Další související informace

Žilní medicína Klatovy

Křečové žíly varixy klatovy vondrů střeva chirurgi – Křečové žíly, operace křečových žil, nové metody léčby křečových žil, chirurgie, varixy, v domě praktická lékařka pro dospělé - marie vondrů, jaromír vondrů, Klatovy, poradna pro onemocnění střev a konečníku, cévní poradna

Dárky

Dárky, hodiny, bytové doplňky – Vybíráme dárky pro naše blízké. Dárky pro maminku, pro tatínka, pro dceru i pro syna. Přehled modelů bytových doplňků vhodných jako dárky. Jak vybrat správné dárky pro ženy a pro muže. Kde koupit bytové doplňky a dárky na internetu.

Co je to ortéza

ortéza na koleno, sport, zdraví – Ortéza je přenosná pomůcka, upevněná na těle nemocného jako dočasné zaopatření v případě úrazu nebo jako pomůcka k doléčení. Úkolem ortézy je podpora poškozeného segmentu.Ortéza je přenosná pomůcka, upevněná na těle nemocného jako dočasné zaopatření v případě úrazu nebo jako pomůcka k doléčení. Úkolem ortézy je podpora poškozeného segmentu.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.