+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Emma

Klíčová slova: orgon, regrese, duchovní škola, odblokování, štít

E-mail: artei@mybox.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2009

Popis: Orgonová energie, bioenergetizátor, magický silový štít, spirituální odblokování, hlubinná abreaktivní regresní psychoterapie, duchovní škola, horoskopy, vodní fontány, galerie, indiánský drak, kameny

Web: www.emma.xf.cz/indobch.html

Další související informace

Taneční

taneční, taneční škola, taneční kurzy – Taneční škola SVEY působí od roku 2001. Jsme zaměřeni především na klasické společenské standartní a latinsko-americké tance a na moderní taneční styly, jako je FUNK, HIP HOP, RnB, DISCO, SALSA, STREET DANCE.

Amenity School, Mateřská

soukromá, anglická, mateřská, škola, Praha 8, mont – Mateřská škola se čtyřmi třídami s kapacitou 14 dětí ve třídě nabízí vlastní třídní vzdělávací program využívající prvky Montessori pedagogiky a přirozené osvojování anglického jazyka. Individuální přístup ke každému dítěti, logopedická prevence.

Taneční škola, kurzy

Taneční kurzy, tanec, taneční škola, kurzy tance – Taneční škola Ivy Langerové. Naučte se tančit s vítězkou StarDance. Taneční škola se zaručenou kvalitou. Individuální přístup. Přátelské prostředí. Tancem k perfektní postavě, pohybem ke spokojené mysli. Tanec je život, život je pohyb.

Načítání trvalo 0.0631 sekund.