+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Enterosgel

Klíčová slova: kocovina, detoxikace, průjem, antibiotika, alergie

E-mail: info@enterosgel.eu

Datum vloľení do katalogu: 9. ledna 2013

Popis: Přípravek Enterosgel je vhodný na léčbu průjmů, detoxikaci organismu, proti akné a kocovině dále na léčbu kocoviny,průjmů,otrav,alerigí a detoxikace organismu.ENTEROSGEL je léčivý preparát, enterosorbent, odvádí z organizmu škodlivé látky. Je to něco jako "chytrá" houba s póry, jejichž velikost odpovídá velikosti molekul škodlivých látek. Prospěšné látky preparát nesorbuje.

Web: www.enterosgel.eu/

Další související informace

Astma - Alergie - Ekzém

Astma, Alergie, Lupénka, Ekzém, Zácpa, Borélie – Exlusivní bylinné přírodní produkty pro posílení či obnovu Vašeho zdraví. S čím už tyto produkty pomohly ? Ekzém, Astma, Alergie, Lupénka, Borelioza, Křečové žíly atd... Možnost i šetrného avšak efektivního hubnutí.

Posílení imunity

chřipka, angína, imunita, rakovina, alergie – Imuno Vital je, pro jeho široké spektrum záběru, ideální k prevenci i při léčbě chřipky, angíny, nachlazení, ale také v boji proti alergiím, zánětům, plísním a dokonce i maligním buňkám. Je vyráběný z nejkvalitnějšího glukanu.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Načítání trvalo 0.0533 sekund.