+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Esenciální oleje

Klíčová slova: aromaterapie,byliny,olej,esenciální,alternativní

Datum vloľení do katalogu: 10. prosince 2010

Popis: Seznamte se s esenciálními oleji terapeutické jakosti společnosti Young Living, která je světovým průkopníkem ve výrobě a využití 100% čistých organických esenciálních olejů považovaných za „chybějící článek“ v naší zdravotní péči.

Web: http//www.esencialniolej.cz

Další související informace

Zánět a jeho léčba

Zánět – Představuje typ nespecifické imunitní reakce. Tyto reakce jsou způsobeny poškozením živé tkáně. Mnoho lidí trápí záněty močových cest. S tímto problémem by se mělo zajít k odborníkovi, nemělo by se s ním otálet ale včas ho léčit.

Ejakulace

Ejakulace – O této problematice se dozvíte v následujících článcích. Nacházejí se tu všechny druhy ejakulace a užitečné rady v případě, že trpíte některou z níže uvedených poruch. Pak se tu dočtete o léčbě jedno z typů ejakulace.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Načítání trvalo 0.0891 sekund.