+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

esoterika s nohama na zem

Klíčová slova: esoterika, ezoterika, psychosomatika, zdraví,

E-mail: ezoterik@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. z??? 2011

Popis: Esoterika s nohama na zemi a realizační psychosomatika, práce s "neviditelnou" informatikou a programování správnýc dispozic pro život člověka. spojení informatiky a programování s psychosomatikou. výsledkem je "vystopování" počátku nemoci či jiného problému a jeho programové zpracování tak, aby došlo k normalizaci a návratu ke zdraví.

Web: www.stredni-proud.cz

Další související informace

Bělení zubů

bělení zubů, zdraví, – Web Bělení zubů je určen pro všechny zájemce o domácí bělení zubů. Naleznete zde jak informace jak zuby vybělit tak i přehled přípravků k bělení zubů. Hledáte informace o domácím bělením zubů? Navštivte tyto stránky.

Zdravé hubnutí

hubnutí, zhubnout, kondice, regenerace, zdraví, – Osvědčené programy Vám pomohou nejen zhubnout, ale především si váhu udržet. Poradenství zdarma, záruka spokojenosti, informujte se ještě dnes, jak dosáhnout optimální kondice a vypadat a cítit se lépe.

Bellies Babies Care

novorozenec, nedonošený novorozenec, šestinedělí, – Soukromá porodní asistentka a dětská sestra - individuální konzultace v péči o předčasně narozeného a fyziologického novorozence, motýlí masáže, laktační poradenství, aromaterapii, péči v šestinedělí.

Načítání trvalo 0.0537 sekund.