+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Estetická klinika

Klíčová slova: IPL laser, E-light, radiofrekvence, mezoterapie,

E-mail: fitabeuty@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. dubna 2012

Popis: Pražská laser clinic Fit&Beauty nabízí služby estetické dermatologie, péče o pleť a konzultaci zdravého životního stylu včetně bělení zubů. Estetická klinika Fit&Beauty je vybavena nejmodernějšími technologiemi fotorejuvenace, IPL laser a lékařským personálem, který vám pomůže zhubnout a odstranit nedokonalosti pleti.

Web: www.fitandbeauty.cz/

Další související informace

Pálení laserem Houdek

laser, kovovýroba, CNC, zámečnictví, svařování – Výrobní potenciál moderní CNC technologie, ve formě laserů Trumpf, je naplno využíván k maximální spokojenosti všech zákazníků společnosti Houdek a Houdek v Oseku u Rokycan.Ke zpracování plechů různých parametrů jsou zde využívány hned 4 tyto moderní lasery. K dalším činnostem patří <a href="http://www.houdekahoudek.cz/zamecnicka-vyroba/">přesná zámečnická výroba</a> (dle přání zákazníka), <a href="http://www.houdekahoudek.cz/svarovani-kovovych-dilu/">svařování kovových dílů</a>(bodování,odporové navařování matic a závitových čepů), <a href="http://www.houdekahoudek.cz/praskove-lakovani/">práškové lakování</a>(elektrostatické,kinetické), zpracování plechů na <a href="http://www.houdekahoudek.cz/ohranovani/">ohraňovacích lisech</a> Trumpf, Amada, Promecam, Megobal.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky v&#236;nované osmibitové herní legend&#236; Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky ozna&#232;ovaný jako Speccy, je 8bitový domácí po&#232;íta&#232;, p&#249;vodn&#236; vyráb&#236;ný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozd&#236;ji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úsp&#236;šný, že se ve sv&#236;t&#236; za&#232;aly vyráb&#236;t jeho klony - v bývalém &#200;eskoslovensku to byly po&#232;íta&#232;e Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Načítání trvalo 0.0748 sekund.