+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Estetické centrum Brno - Beauty Clinic

Klíčová slova: estetické centrum, neinvazivní liposukce, omlazení

E-mail: info@beautyclinic.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2013

Popis: Beauty Clinic v Brně je estetické centrum se specializací v oblastech neinvazivní liposukce, omlazení a kosmetiky. Poskytované estetické služby: kosmetika, omlazení pleti, odstranění celulitidy, epilace, bezbolestná liposukce, kryolipolýza a další.

Web: www.neinvazivni-liposukce-brno.cz/

Další související informace

Bezbolestná liposukce

liposukce, neinvazivní liposukce, bezbolestná – Bezbolestná liposukce - zhubněte jednoduše bez velké námahy a hlavně efektivně. Naprostý hit v současné době, radikální neinvazivní liposukce, tzv. liposukce 3. generace. Tato revoluční liposukce 3. generace je přáním i splněným snem zároveň, neboť dává naději tam, kde dříve žádná nebyla.

Kadeřnický salon Linda

dámské kadeřnictví, pánské kadeřnictví, kosmetika – Společenské a svatební účesy, prodlužování vlasů, módní střihy, obřady kerastase, melírování a barvení vlasů v módních trendech, přirozené kašírování (barvení 5 min) prošedivělých vlasů, ošetření obličeje, krku a dekoltu, prodlužování řas, depilace obličeje a těla, fyzioterapeutické masáže, bezplatné poradenství a diagnóza vlasů i vlasové pokožky speciální kamerou. Pomůžeme Vám předejít předčasnému vypadávání vlasů.

Výtok

Výtok – Existuje několik různých druhů výtoků. Mnoho žen se trápí tímto problémem úplně zbytečně, ale jsou i také ženy u kterých může znamenat vážnější zdravotní stav. Tyto potíže by se neměli odkládat, ale co nejrychleji řešit. Výtok by se měl léčit, aby jste vrátili spět svým ženským oblastem zdravou rovnováhu.

Načítání trvalo 0.0553 sekund.