+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ESTETIKA BRNO , s.r.o.

Klíčová slova: liposukce,lipom,celulitida,epilace

E-mail: estetikabrno@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. listopadu 2008

Popis: Odstranění tukových vrstev, celulitidy, kosmetická a estetická ošetření neinvazivní metodou jako tvarování postavy, vypnutí pleti, odstranění vrásek ,vyhlazení kůže po operativní liposukci, léčba lipomů. Bez rekonvalescence a bez rizika negativních, vedlejších účinků. Dále provádíme i trvalou epilaci.

Web: http://www.estetikabrno.cz/

Další související informace

MUDr. Mojmír Müller

liposukce, ultrazvuková liposukce – Diodovými lasery odstraníme ochlupení (epilace, depilace), cévky, pigmentace. Vyhladíme vrásky (Botox, Dysport, chemický peeling, Radiesse, Restylane). Ošetříme akné, jizvy, znamínka. Liposukce ultrazvukem přístrojem Contour UltraShape.

Liposukce Yes Visage

liposukce,celulitida,prodlužování řas – Salon YES Visage je moderní estetické studio nabízející nadstandardní služby a produkty z oblasti přístrojové lymfo-drenáže, liposukce 3. generace, léčby celulitidy, prodlužování řas a další. Procedura je zcela neinvazivní a výsledek liposukce viditelný již po jednom ošetření, které trvá pouhých 40 minut. Bezbolestná liposukce 3. generace využívá nejmodernější kavitační technologii, která umožňuje rozrušit koncentrovanou energií v podobě nízkofrekvenčních ultrazvukových vln tukové buňky, jejichž zbytky jsou pak vyloučeny lymfatickým systémem. To vše bez narušení kůže a vaskulární, nervové či svalové tkáně! Cena liposukce bude účtována jen v případě, že se ihned projeví měřitelný výsledek. Pokud nezhubnete, nezaplatíte nic.

High-Care.cz - Celulitida

celulitida, odstranění velulitidy, hubnutí, – Celulitida a její účinné odstranění. Prevence celulitidy. Zeštíhlení, vytvarování a zpevnění problémových partií. Urychlení spalování tuků a zlepšení metabolismu. Zpevnění a vytvarování poprsí. Zpevnění podkožního vaziva a vyhlazení kůže.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.