+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

eTerapie - psychologie

Klíčová slova: psycholog, psychologické poradenství, koučování

E-mail: zuzamull@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. z??? 2008

Popis: Soukromá psychologická poradna v Praze nabízí psychologické poradenství pro partnerské i osobní problémy a koučování. Koučování je nová metoda napomáhající osobnímu růstu, zvýšení sebevědomí, sebedůvěry a seberealizace.

Web: www.eterapie.cz

Další související informace

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Psychoterapie v Brně!

psycholog, psychoterapie, psychologie – Soukromá psychoterapeutická praxe Mgr. Michala Mynáře nabízí odbornou pomoc při řešení partnerských a manželských problémů, řešení individuální problematiky, pomoc s problémy spojenými s profesním životem, podporu v obtížných životních situacích. Nebuďte se svými problémy sami!

Psycholog Bartoš, Praha

Psycholog,psychoterapeut,praha – Psycholog Bartoš nabízí psychologické konzultace a psychoterapii v Praze. Poskytuje psychologickou pomoc při léčbě psychických a psychosomatických potíží včetně informací o nich. Terapeutická intervence při zvládání deprese, úzkosti, fobie, panické ataky, závislosti. Psychologická poradna pro pomoc při ztrátě životní motivace a smyslu, vyrovnávání se s traumatem. Konfliktních mezilidských vztazích a problémové komunikaci. Odborná péče lidem, kteří procházejí obtížnou situací v partnerském vztahu, v rodině nebo v práci. Osobnostní rozvoj a hledání sebe sama. Spolupráce s externím psychiatrem, fyzioterapeutem.

Načítání trvalo 0.2249 sekund.