+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eva Clinic Pardubice

Klíčová slova: liposukce, léčba padání vlasů, mezonitě, facelift

E-mail: info@evaclinic.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. dubna 2013

Popis: Eva Clinic - estetické studio Pardubice, Hradec Králové, bezbolestná liposukce, IPL ošetření, neinvazivní facelift, odstranění vrásek, léčba padání vlasů, mezoterapie, mezonitě - magický facelift, odstranění nadměrného pocení, lymfodrenáž

Web: www.evaclinic.cz

Další související informace

Bez. liposukce

liposukce, neinvazivní liposukce – Specializované zdravotnické zařízení provádějící Bezbolestnou neinvazivní liposukci v Praze, která zvyšuje elasticitu pokožky a zmírňuje projevy celulitidy. Cena jedné procedury 2500Kč, doporučeny jseou 4 az 5.

Kavitace

kavitace, kavitační liposukce, bezbolestná liposuk – Bezbolestné a trvalé odstranění tukových vrstev. Metoda kavitace - neinvazivní, bezpečná a zároveň vysoce účinná a rychlá metoda formování těla podle nejnovějších vědeckých poznatků.

Léčba tmou

Léčba tmou,terapie tmou – Zabýváme se léčením pobytem ve tmě. Zrak, jako dominantní smysl, zabírá ve spoléhání mozkem přes 70%. Pokud máme vyřešit naše osobní problémy, je potřeba se podívat dovnitř nás a tedy “klasický” zrak vypnout. Terapie tmou je prováděna ve svatyni, která je absolutně tmavá. Pobyt ve tmě nám tedy pomáhá spojit se více se svým vyšším já, se svým osobním božstvím, které umí vyléčit naše problémy.

Načítání trvalo 0.0756 sekund.