+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Externí defibrilátor

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervence 2010

Popis: Automatický externí defibrilátor AED CardiAid pro záchranu lidských životů komunikující plně v českém jazyce. Jedná se o vyjímečné zařízení s pokrokovou technologií a funkčním designem. Přístroj je konstruován tak, aby byla zaručena bezpečnost pacienta i obsluhy.

Web: www.externi-defibrilator.cz

Další související informace

Blog o módě, stylu a hubn

hubnutí blog móda styl glam skinny dieta luxus – I\'m so glam I piss glitter! :-) Blog o módě, stylu a hubnutí. hubnutí blog móda styl glam skinny dieta luxus krása kosmetika oblečení výprodeje akce slevy http://www.skinnyglam.blogspot.com/ .......

servis pro motoristy

montáž taxametrů, autoservis, lakovna, karosářské – : Provádíme drobné opravy na počkání, Diagnostika motorů a řídících jednotek, Montáž taxametrů Montáže autoskel, tažných zařízení a autoelektroniky, Prodej a montáž pneumatik a disků.Mechanické, karosářské a lakýrnické práce.

Podlahy Praha 9

Podlahy Praha 9, podlahy Praha, podlahy – Podlahy Praha 9: zvolit správnou podlahovou krytinu je důležité pro hladký chod domácnosti. Laminátové podlahy, plovoucí i dřevěné podlahy, korek, PVC, široký výběr koberců. Prodej a pokládka podlahové krtiny, rekonstrukce interiéru a koupelny.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.