+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ezoterický portál

Klíčová slova: ezoterika, duchovno, liečiteľstvo, reiki, srt

Datum vloľení do katalogu: 30. prosince 2009

Popis: Diskusné fórum zamerané na rozvoj ezoterických schopností v oblasti Reiki, Spiritual response therapy, numerológie, Cchi-kungu. Inšpirácie pre duchovný rozvoj, meditačné postupy, odporučenia a rady od skúsených.

Web: www.instantheal.com

Další související informace

Agentura Sezemská

Reiki, Reflexní terapie, Kineziologie – Agentura Sezemská se zabývá kurzy Reiki a alternativní medicínou. Žákovi je předávána zesílená energie o energii Božího světla a zvládnutí mistovského kurzu Reiki žákovi umůžňuje dosáhnout naprosté energetické rovnováhy, stavu klidu, harmonie a lásky.

Metoda EFT a Reiki

EFT, metoda EFT, Reiki – Metoda EFT vás zbaví stresu, bolesti, fóbie, trémy a dalších potíží a otevře vám cestu ke šťastnému životu. Reiki je léčitelská metoda z Japonska. Vyrovnává energii v těle přikládáním rukou.Metodou EFT lze působit i na dálku.

Kristall - centrum

výklad karet, wicca, konstelace, reiki, magie – terapeuti, lektoři (včetně zahraničních), věštci, semináře, výklady karet, šamanství, reiki, wicca, rodinné konstelace, potravinové doplňky pro zdraví a mnoho dalšího - vše na jednom místě, se zárukou kvality služeb.

Načítání trvalo 0.1412 sekund.