+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Face Young-krásná žena

Klíčová slova: pleť,maska,masáž,hydratace,vrásky

E-mail: sales@faceyoung.com

Datum vloľení do katalogu: 27. listopadu 2007

Popis: Nabídka kosmetických produktů a přístrojů, pleťové masky-novinka na trhu, masážní přístroje-lifting,stop celulitidě a dvojité bradě!!!Manikúra-pedikúra,kabelky, peněženky...

Web: www.faceyoung.com

Další související informace

Poradna pro zdraví - inst

Masáž, Hubnutí, – popis Institut zdraví a krásy – poradenství jako alternativní medicína, kosmetika, formování těla, detoxikace, masáže, nehtový design a další. Institut zdraví a krásy nabízí svým zákazníkům ucelený systém pro zdraví v oblasti odborného poradenství i komplexní péči v celé škále standardních postupů celostní medicíny, prověřené léčebnými postupy dlouhými staletími a současně kontrolované za použití posledních vědeckých a lékařských poznatků.

StudioShanti-masážeVsetín

masáž, masáže, Vsetín, dornova metoda, celulitida – V repertoáru Studia Shanti - masáže Vsetín naleznete techniky od klasické regenerační a relaxační masáže, přes baňkování a Dornovu metodu, které mohou více a intenzivněji pomoci, až po masáž lávovými kameny či jemné rituální masáže, které Vás přenesou do nepoznaného hlubokého stavu uvolnění a relaxace, který budete pociťovat ještě dlouho poté.

Načítání trvalo 0.2157 sekund.