+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Farmaceutická agentura

Klíčová slova: zdarvotnictví, farmacie, volná místa, kariéra, zam

E-mail: hr.iqmed@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 9. srpna 2012

Popis: IQ-MED a.s.je farmaceutická agentura založená v roce 2008 zkušeným týmem profesionálů s patnáctiletou praxí v mezinárodních farmaceutických společnostech. IQ-MED nabízí volná místa a zaměstnání z oborů zdravotnictví a farmacie. Nastartujte svou kariéru!

Web: www.iq-med.cz

Další související informace

Pro zdraví a krásu

tablety, farmacie, kolagen forte, lecitin,brusinky – E-shop nabízející produkty společnosti RosenPharma a.s. za ty nejlepší možné ceny. V nabídce najdete produkty pro krásu jako Kolagen Forte, nebo produkty pro zdraví jako Lecitin, Merryfem atd. Navštivte náš e-shop.

Výtok

Výtok – Existuje několik různých druhů výtoků. Mnoho žen se trápí tímto problémem úplně zbytečně, ale jsou i také ženy u kterých může znamenat vážnější zdravotní stav. Tyto potíže by se neměli odkládat, ale co nejrychleji řešit. Výtok by se měl léčit, aby jste vrátili spět svým ženským oblastem zdravou rovnováhu.

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Načítání trvalo 0.0671 sekund.