+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Feng shui terapie

Klíčová slova: Terapie, Feng shui, Astrologie, Tarot

E-mail: fengshuiseo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2010

Popis: Feng Shui terapie změní Váš život, zbaví Vás bolestí na těle i duši s pomocí nástrojů jako je Vzdělávání, Konzultace, Čínský zodiak, Kalkulačka, Astrotipy, Kalendář akcí, Bolest, Nemoc, Partner, Znamení a Školení.

Web: www.fengshuiterapie.cz/

Další související informace

ZeMě o.s. -

terapie, závislost, drogová, alkoholismus, kouření – Osobám závislým na návykových látkách a gamblerství poskytujeme individuální a rodinnou terapii. Je možné účastnit se i skupinové terapie v doléčovací skupině pro klienty po léčbě, v ambulantní péči nebo pro pochybující o své abstinenci. Pro zkvalitnění vztahů a komunikace nabízíme individuální nebo rodinnou terapii, při níž se snažíme nalézt nejvhodnější cestu k duševní rovnováze a ke vztahové spokojenosti. Provádíme také cranioskarální terapii, vhodnou pro všechny věkové kategorie, těhotné ženy a děti. Craniosacrální biodynamika může být efektivní jak v akutních, tak i chronických poruch a též vhodným podpůrným prostředkem při procesu osobního růstu. Přístup této metody nahlíží na lidskou bytost holisticky jako na syntézu těla, mysli a duše.

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Kavitace Praha

Kavitace Praha, kavitace, liposukce Praha – Kavitace Praha: kavitace a liposukce, neinvazní metoda k redukci odbourání tukových polštářků v tkání a tvarování postavy. Kavitace pomáhá ke zlepšení stavu lokálně nahromaděného tuku a celulitidy. Zeštíhlení břichy i stehen, kavitace a neinvazní liposukce.

Načítání trvalo 0.2488 sekund.