+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fermalac Vaginal

Klíčová slova: fermalac vaginal, antimykotika, antibiotikum

E-mail: info@rougier.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2010

Popis: Fermalac Vaginal slouží k prevenci a léčbě vaginálních infekcí. Fermalac je biologický lék, který obsahuje mléčné mikroorganismy neboli laktobacily. Přirozeným způsobem zajišťuje Fermalac samočistící mechanismus. Vytvoří zdravou bakteriální rovnováhu v pochvě a vás už nebudou trápit žádné nepříjemné výtoky a záněty.

Web: www.fermalac.cz/

Další související informace

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Madrace

matrace, matrace akcia – Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění, srovnání, porovnání – Uzavřete si havarijní pojištění po internetu a ušetříte. Srovnání havarijního pojištění různých pojišťoven probíhá online pomocí kalkulačky během sekund a Vy můžete mít havarijní pojištění sjednané během několika minut.

Načítání trvalo 2.6756 sekund.