+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fitaktivnet

Klíčová slova: hubnutí, redukce hmotnosti, cvičení

E-mail: fitaktivnet@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2011

Popis: Fitaktivnet - unikátní systém redukce hmotnosti a péče o zdraví. Fitaktivnet s.r.o. nabízí odborně sestavené programy na redukci hmotnosti, udržování pohybové aktivity a léčbu bolestí zad! Jediný systém tohoto druhu v ČR. Nezabýváme se "pouze" redukcí váhy, ale také nastavením podmínek pro dlouhý a kvalitní život. Jedinečnost celého systému spočívá ve spolupráci praktických lékařů, odborníků z UP, vyškolených konzultantů a unikátní bodové metody.

Web: www.fitaktivnet.cz

Další související informace

Chcete už zhubnout?

obezita,hubnutí,strava,dieta – Nelíbí se Vám Vaše postava a rádi by jste s tím něco provedli???Nyní můžete využít našich produktů,které učinně redukují váhu a pomáhají udržovat ideální postavu navždy.Neváhejte a podívejte se na http://www.hubnutirychle.blogz.cz/ kde získáte další informace jak,proč.....hubnout.Pomáháme regulovat váhu, udržet si dobrou kondici, pročistit organizmus a posílit svalovou hmotu. Produkty jsou zcela na přírodní bázi. Poskytujeme kvalitní zákaznický servis, po celou dobu užívání produktů.

Čínská medicína HARMONIE

akupunktura, omlazování,hubnutí, bylinné přírodní – Terapeut tradiční čínské medicíny se zaměřením na diagnostiku, bylinnou a alternativní léčbu, akupunkturu, omlazovací techniky obličeje a ayurvédskou medicínu, používání TDP minerální lampy. Prodej bylinných přípravků a přírodních produktů.

KOMPLEXNÍ ZDRAVÍ - KRÁSA

Zdraví, krása, dietologie, cvičení, jídelníčky – Wellness programy v oblasti dietologie, cvičení, relaxace, krásy a image. Stravou ke zdraví - výživové poradenství, laboratorní testování, konzultace, diety, hubnutí, online úprava jídelníčku, poradna, pomoc s nalezením vhodných doplňků stravy. Pohyb je lék - kondice, redukce, rehabilitace, osobní či skupinové trenérství, všeobecná sportovní příprava, tréninkové plány, vše se zohledněním kineziologického rozboru. Oblékání na klíč - módní konzultace - osobní styling, nalezení vhodných barev a střihů, poradenství ve výběru oblečení pro danou příležitost, kontrola šatníku, asistence při nákupu, dovoz oblečení domu. Relaxace a Reiki.

Načítání trvalo 0.0904 sekund.