+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fitaktivnet

Klíčová slova: hubnutí, redukce hmotnosti, cvičení

E-mail: fitaktivnet@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2011

Popis: Fitaktivnet - unikátní systém redukce hmotnosti a péče o zdraví. Fitaktivnet s.r.o. nabízí odborně sestavené programy na redukci hmotnosti, udržování pohybové aktivity a léčbu bolestí zad! Jediný systém tohoto druhu v ČR. Nezabýváme se "pouze" redukcí váhy, ale také nastavením podmínek pro dlouhý a kvalitní život. Jedinečnost celého systému spočívá ve spolupráci praktických lékařů, odborníků z UP, vyškolených konzultantů a unikátní bodové metody.

Web: www.fitaktivnet.cz

Další související informace

Dieta a hubnutí

Hubnutí, dieta, fitness, výživový poradce, dietolo – Jak vypadá hubnutí v dietologických poradnách? Proč právě tomuto způsobu hubnutí dávají přednost celebrity? To se dozvíte na úvodní stránce pure-hubnuti.cz.

Hubnutí a pohyb

hubnutí, dieta, cvičení, pohyb – Lidské tělo je vyvinuto k pohybu a aktivitě. Po tisíciletí žil člověk v podmínkách, kdy náročná tělesná činnost znamenala přežití. Dnešní sedavý způsob života tělu neprospívá a brzy se na něm nepříznivě projeví. Přibýváme na váze, svaly se promění v tuk, začínají nás bolet záda, klouby, hlava, zvyšuje se riziko nemocí srdce a cév, cukrovky, rakoviny tlustého střeva. Pravidelná pohybová aktivita má naopak ochranný vliv na zdraví – podporuje redukci hmotnosti, posiluje svaly a zlepšuje pohyblivost kloubů, zlepšuje psychický stav a schopnost zvládat stres, snižuje riziko onemocnění srdce a cév, snižuje krevní tlak, snižuje hladinu krevního cukru, je prevencí cukrovky a zabraňuje rozvoji osteoporózy.

Účinná dieta

Hubnutí, pohyb, cvičení, spirulina, koktejly – Účinná dieta - web o zdravém a efektivním hubnutí. Rady, jak rozpoznávat kvalitní přípravky na hubnutí a doplňky stravy. Informace o koktejlech na hubnutí se spirulinou, které patří mezi nejefektivnější variantu zdravého hubnutí.

Načítání trvalo 0.2686 sekund.