+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FITHAM fitness shop - vše pro fitness, aerobic a stolní tenis

Klíčová slova: fitness, rotoped, posilovací stroje, stolní tenis

E-mail: katalogy061@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ??jna 2009

Popis: Prodej vybavení pro fitness, aerobic, a stolní tenis s dopravou po celé ČR zdarma. Nabízíme rotopedy, steppery, elipticaly, posilovací stroje, posilovací věže, lavice.

Web: www.fitham.cz

Další související informace

DOMYNO - Wellness

fitness, spinning, aerobik, step, powerjoga, pilat – Restaurace s mezinárodní kuchyní, tankovou plzeňskou dvanáctkou a dalšími sedmi druhy piva, bohatou vinotékou, několika projekcemi, salonky pro firemní školení a akce a samoobslužná kantýna. WELLNESS spojuje tělo, ducha i mysl … fitness, spinning, aerobik-dance, step, powerjoga, pilates, zumba, kalanetika, PPP – posilování problémových partií.

SlimLady fitness

vacushape,power plate,brno,v brně,fitness – SlimLady, fitness pro moderní ženy v Brně. Přijďte si k nám vyzkoušet VacuShape a Power Plate. Nabízíme efektivní cvičení, výživové poradenství, odbourávání celulitidy, tvarování postavy a hubnutí pomocí nejmodernějšího vybavení.

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Načítání trvalo 0.0791 sekund.