+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fitlady masaze Martina

Klíčová slova: masaze ricany,fitlady ricany,fit lady ricany,

E-mail: martina.nalevajko@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2011

Popis: Bolí Vás záda,nebo si jen potřebujete odpocinout a příjemně zrelaxovat? Mou prioritou je Vaše spokojenost. Proto jsem vždy připravena Vám poskytnout ty nejlepší služby. Vyberte si ze široké nabídky mých masáží. Ať už se jedná o zdravotní problém, či formování postavy,jsem Vám vždy ochotně nápomocna při řešení jakéhokoliv problému. Samozřejmostí je u mne individuální a vždy pozitivní přístup. Těším se na Vaši návštěvu. Nabízené druhy masáží- masáž lávovými kameny,medová detoxikační masáž,masáž proti celulitidě a formování postavy,Breussova masaž,sportovní masáž,indická masáž hlavy,těhotenská masáž,čokoládová masáž,manualní lifting,masáž obličeje lávovými kameny,depilace cukrovou pastou.Nabízím masáže pro firmy.

Web: www.martina-nalevajko.webnode.cz

Další související informace

PHP - tipy, triky, návody

php, jquery, ajax, javascript, mysql, css, blog, – Tipy, novinky a postřehy z oblasti tvorby webových aplikací WEB 2.0, včetně hotových skriptů. Návody a rady pro webdesign a tvorbu webových aplikací od PHP přes CSS až po JQuery, AJAX, JavaScript, atd..

Bylinné přípravky, masáže

masáž,výživové poradenství,bylinné přípravky,čaje, – Bylinné přípravky Kwítko vhodné pro masáže, reflexní terapie a výživové poradenství. Dále nabízíme rašelinové koupele i zábaly, výrobky ruské tradiční medicíny ale i novinky v podobě čajů, kávy a trošky mlsání.

Psychoterapeutka K. Achak

psychoterapie Praha, psychoterapeutka Praha, – Psychoterapie pomáhá řešit problémové životní situace, dlouhodobé nebo opakované problémy ve vztazích, deprese, úzkosti, pracovní či finanční problémy aj. Pomohu Vám objevit a rozvíjet Váš vlastní potenciál a zvládnout to, co Vám brání v životní spokojenosti a radosti. Nabízím individuální a párovou psychoterapii v centru Prahy a krizovou psychologickou pomoc v akutních případech (v těžkých životních situacích). Krizovou pomoc poskytuji vzhledem k povaze problému za zvýhodněnou cenu proti psychoterapiím. Zároveň nabízím slevu u psychoterapie, a to studentům, důchodcům, matkám i otcům na mateřské dovolené a lidem dlouhodobě nemocným.

Načítání trvalo 0.0600 sekund.