+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotky anorexie

Klíčová slova: anorexie,bulimie,ppp,bmi,následky,příznaky,fotky

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2010

Popis: Anorexie je vážná porucha příjmu potravy, která bez včasného léčení může vést až k smrti. Získejte základní znalosti a informujte se o možnostech o možném postupu při jejím propuknutí.Zkoukněte si video natočené vyléčenou dívkou a samy si řekněte, zda to stojí za to.

Web: anorexie.ordinace.biz

Další související informace

Chlamydie

chlamydie,trachomatis,pneumoniae,příznaky,léčba – Chlamydie jsou nepohyblivé bakterie, které parazitují uvnitř buněk. Poslední dobou je jim připisována čím dál větší váha při propuknutí celé řady geneticky podmíněných chorob a až v polovině případů jsou původcem neplodnosti.

Horečka

horečka,zimnice,febrilní křeče,příznaky,léčba – Horečkou označujeme stav organismu, při němž stoupla teplota nad hodnotu 38 °C. Tento nárůst je způsoben reakcí imunitního systému na přítomnost cizorodého patogenu. Při horečce se zvyšuje rychlost a síla imunity.

Deprese - příznaky, léčba

deprese,depka,komplikace,příznaky,léčba – Depresi řadíme do tzv. afektivních poruch, jenž se projevují dlouhodobým poklesem nálady. Vyznačují se zejména úzkostí, pocity viny a méněcennosti, únavou, zhoršenou schopností se soustředit a problémy s pamětí.

Načítání trvalo 0.0677 sekund.