+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotky anorexie

Klíčová slova: anorexie,bulimie,ppp,bmi,následky,příznaky,fotky

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. dubna 2010

Popis: Anorexie je vážná porucha příjmu potravy, která bez včasného léčení může vést až k smrti. Získejte základní znalosti a informujte se o možnostech o možném postupu při jejím propuknutí.Zkoukněte si video natočené vyléčenou dívkou a samy si řekněte, zda to stojí za to.

Web: anorexie.ordinace.biz

Další související informace

Pásový opar

pásový opar,neštovice,léčba,příznaky,diagnostika – Pásový opar je kožní onemocnění vyvolané herpetickým virem Varicella zoster, jenž se po odeznění planých neštovic stává latentním v senzitivním gangliu. K jeho reaktivaci dochází při oslabení organismu a vyznačuje se výsevem bolestivých puchýřků.

Hiv/Aids

hiv,aids,přenos,příznaky,léčba – HIV, čili virus lidské imunitní nedostatečnosti napadá v organismu skupinu bílých krvinek CD4, jenž jsou odpovědny za řízení imunitní odpovědi. Snižováním jejich počtu dochází ke ztrátě obranyschopnosti organismu a propuknutí aids.

Chlamydie

chlamydie,trachomatis,pneumoniae,příznaky,léčba – Chlamydie jsou nepohyblivé bakterie, které parazitují uvnitř buněk. Poslední dobou je jim připisována čím dál větší váha při propuknutí celé řady geneticky podmíněných chorob a až v polovině případů jsou původcem neplodnosti.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.