+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FYZIO TRIM kinesiotaping

Klíčová slova: fyzioterapie,kurz kinesiotaping, kineziotape,fyzio

E-mail: fyzio.trim@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2013

Popis: Rehabilitace a fyzioterapie v Praze 1. Vzdělávání ve fyzioterapii, kurzy fyzioterapie, kurz kineziotaping. Rehabilitační pomůcky, kineziotape a kineziotaping, balanční plochy, rehabilitační míče, overball, Thera Band. E-shop pro kinesiotape a kinesiotaping.

Web: www.fyziotrim.cz

Další související informace

Fyzioterapie Be Balanced

fyzioterapie, praha 6, Kolář, Vojtova metoda, – Používám nejmodernější přístup ve fyzioterapii, založený na principech vývojové kineziologie, protože odhaluje a odstraňuje příčinu potíží a tím řeší problém natrvalo. Používám nejmodernější přístup ve fyzioterapii, založený na principech vývojové kineziologie, protože odhaluje a odstraňuje příčinu potíží a tím řeší problém natrvalo.

Zánět a jeho léčba

Zánět – Představuje typ nespecifické imunitní reakce. Tyto reakce jsou způsobeny poškozením živé tkáně. Mnoho lidí trápí záněty močových cest. S tímto problémem by se mělo zajít k odborníkovi, nemělo by se s ním otálet ale včas ho léčit.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Načítání trvalo 0.2497 sekund.