+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fyzioterapie Be Balanced

Klíčová slova: fyzioterapie, praha 6, Kolář, Vojtova metoda,

E-mail: fyzioterapieBeBalanced@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervence 2011

Popis: Používám nejmodernější přístup ve fyzioterapii, založený na principech vývojové kineziologie, protože odhaluje a odstraňuje příčinu potíží a tím řeší problém natrvalo. Používám nejmodernější přístup ve fyzioterapii, založený na principech vývojové kineziologie, protože odhaluje a odstraňuje příčinu potíží a tím řeší problém natrvalo.

Web: www.bebalanced.cz/

Další související informace

Nejluxusnější matrace

matrace,doprava,zdarma,luxusni,nejlevnejsi,levne, – Nejluxusnější matrace na českém trhu - doprava zdarma! Při objednávce nad 5000 kc - rost pro vas take zdarma! Nejlevnější matrace na českém trhu. matrace, doprava, zdarma, luxusni, nejlevnejsi, levne, kvatitni, rost, gumotex, eshop.

Refrakční Centrum Praha

laserová operace očí,operace očí laserem, – Specializujeme se na laserové operace očí. Zkušenosti s metodou Lasik od roku 1995.U nás naleznete nejen unikátní technické vybavení, ale i kvalifikované odborníky s osobním přístupem a to vše v příjemném prostředí v centru Prahy. Konzultace před operací zdarma.Provádíme také estetickou chirurgii a aplikaci kontaktních čoček.

MASÁŽ ŘÍČANY

MASAZ RICANY,MASAZE RICANY,RELAXACE,FIT LADY, – Dopřejte svému tělu relaxaci v podobe masáže zdravotní nebo relaxační.Nabízím masáž LÁVOVÝMI KAMENY,MEDOVOU DETOXIKAČNÍ,bREUSSOVU MASÁŽ,MASÁŽ PROTI CELULITIDĚ A FORMOVÁNÍ POSTAVY,BREUSSOVU MASÁŽ,INDICKOU MASÁŽ HLAVY,SPORTOVNÍ,MASÁŽE PRO FIRMY.,MANUALNI LIFTING,TĚHOTENSKOU MASAŽ,..... ŘÍČANY A OKOLÍ.BEZKONKURENČNÍ CENY. www.masazprovas.cz

Načítání trvalo 0.0623 sekund.