+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fyzioterapie Be Balanced

Klíčová slova: fyzioterapie, praha 6, Kolář, Vojtova metoda,

E-mail: fyzioterapieBeBalanced@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ?ervence 2011

Popis: Používám nejmodernější přístup ve fyzioterapii, založený na principech vývojové kineziologie, protože odhaluje a odstraňuje příčinu potíží a tím řeší problém natrvalo. Používám nejmodernější přístup ve fyzioterapii, založený na principech vývojové kineziologie, protože odhaluje a odstraňuje příčinu potíží a tím řeší problém natrvalo.

Web: www.bebalanced.cz/

Další související informace

Ovulační testy.cz

ovulační, těhotenský, test, ovulace, plodné dny, – Internetový prodej velmi kvalitních ovulačních a těhotenských testů značky Wondfo určených pro předpověď ovulace, stanovení plodných dnů a zjištění těhotenství. Ovulační testy Vám pomohou zvýšit Vaši šanci na otěhotnění.

Gely AGEL

gely,agel,gelová technologie,potravinové doplňky, – Revoluční technologie v potravinových doplňcích. žádné tablety, kapsle a prášky. Vše v gelové formě, která je daleko vstřebatelnější pro lidský organismus. Celá dávka vitamínů, minerálů a antioxidantů v jednom sáčku, který jen vypijete.

FYZIO TRIM kinesiotaping

fyzioterapie,kurz kinesiotaping, kineziotape,fyzio – Rehabilitace a fyzioterapie v Praze 1. Vzdělávání ve fyzioterapii, kurzy fyzioterapie, kurz kineziotaping. Rehabilitační pomůcky, kineziotape a kineziotaping, balanční plochy, rehabilitační míče, overball, Thera Band. E-shop pro kinesiotape a kinesiotaping.

Načítání trvalo 0.2818 sekund.