+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fyzioterapie Hlaváčková

Klíčová slova: Fyzioterapie, rehabilitace, cvičení, bolesti

E-mail: sonja.hl@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2008

Popis: Individuální terapie a skupinová cvičení k odstranění bolestí, léčba neplodnosti metodou Mojžíšová, odborná poúrazová a nápravná fyzioterapie, rehabilitační cvičení, prevence bolestivých stavů, masáže.

Web: www.fyzioterapie-trebic.cz/

Další související informace

Recens, s.r.o.

masáže,rehbilitace,cvičení,ortopedie,fyzioterapie – Nestátní zdravotnické zařízení zaměřené na ambulantní léčbu v oblasti ortopedie a rehabilitace. Provádíme masáže, organizujeme rehabilitační cvičení pro děti i dospělé. Komplexní péče o pohybový aparát.

KOMPLEXNÍ ZDRAVÍ - KRÁSA

Zdraví, krása, dietologie, cvičení, jídelníčky – Wellness programy v oblasti dietologie, cvičení, relaxace, krásy a image. Stravou ke zdraví - výživové poradenství, laboratorní testování, konzultace, diety, hubnutí, online úprava jídelníčku, poradna, pomoc s nalezením vhodných doplňků stravy. Pohyb je lék - kondice, redukce, rehabilitace, osobní či skupinové trenérství, všeobecná sportovní příprava, tréninkové plány, vše se zohledněním kineziologického rozboru. Oblékání na klíč - módní konzultace - osobní styling, nalezení vhodných barev a střihů, poradenství ve výběru oblečení pro danou příležitost, kontrola šatníku, asistence při nákupu, dovoz oblečení domu. Relaxace a Reiki.

Hatha-jóga, masáže a cvič

jóga, masáže, praha, cviky, bolesti, zad – Je na nás, jestli budeme očekávat pomoc z vnějšku v podobě nějaké zázračné tabletky ... Anebo se rozhodneme převzít sami zodpovědnost za svůj život. Začneme vědomě pracovat se svým tělem, emocemi, myšlenkami, energií v nás a kolem nás.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.