+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fyzioterapie Hlaváčková

Klíčová slova: Fyzioterapie, rehabilitace, cvičení, bolesti

E-mail: sonja.hl@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2008

Popis: Individuální terapie a skupinová cvičení k odstranění bolestí, léčba neplodnosti metodou Mojžíšová, odborná poúrazová a nápravná fyzioterapie, rehabilitační cvičení, prevence bolestivých stavů, masáže.

Web: www.fyzioterapie-trebic.cz/

Další související informace

Qi Gong

Qi Gong, cvičení – Léčebným cvičením Qi Gong, které má stejné pozadí jako tradiční čínská medizína, můžeme dosáhnout plnohodnotného vitálního života, a to skrze určité pohyby, dechvé techniky a vedení naší pozornosti. Vyzkoušejte naše cvičení.

Hubnutí a pohyb

hubnutí, dieta, cvičení, pohyb – Lidské tělo je vyvinuto k pohybu a aktivitě. Po tisíciletí žil člověk v podmínkách, kdy náročná tělesná činnost znamenala přežití. Dnešní sedavý způsob života tělu neprospívá a brzy se na něm nepříznivě projeví. Přibýváme na váze, svaly se promění v tuk, začínají nás bolet záda, klouby, hlava, zvyšuje se riziko nemocí srdce a cév, cukrovky, rakoviny tlustého střeva. Pravidelná pohybová aktivita má naopak ochranný vliv na zdraví – podporuje redukci hmotnosti, posiluje svaly a zlepšuje pohyblivost kloubů, zlepšuje psychický stav a schopnost zvládat stres, snižuje riziko onemocnění srdce a cév, snižuje krevní tlak, snižuje hladinu krevního cukru, je prevencí cukrovky a zabraňuje rozvoji osteoporózy.

Hatha-jóga, masáže a cvič

jóga, masáže, praha, cviky, bolesti, zad – Je na nás, jestli budeme očekávat pomoc z vnějšku v podobě nějaké zázračné tabletky ... Anebo se rozhodneme převzít sami zodpovědnost za svůj život. Začneme vědomě pracovat se svým tělem, emocemi, myšlenkami, energií v nás a kolem nás.

Načítání trvalo 0.0956 sekund.