+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Galerie Adrien

Klíčová slova: obrazy, tvořivost, AMARA, Andělské reiki, anděl

E-mail: leona.horakova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?nora 2011

Popis: obrazy, tvořivost, AMARA, Andělské reiki, Andělské transformační symboly, Archangelic Seichem, Deep red reiki, Dračí reiki, Egyptský cartouche, Ethereal, reiki, seichem, meditace, zasvěcení na dálku.

Web: www.galerieadrien.estranky,cz

Další související informace

Masáže, Brno, Vojtek

masáže, reiki, reflexní terapie, brno, Vojtek – Havajská, klasická a sportovní masáž, Reiki a reflexní terapie v centru Brna. Možnost zakoupení dárkových poukazů. Další informace na webu http://mmasaze.xf.cz. Na vaši návštěvu se těší Miroslav Vojtek.

Galerie Royal Dux

Royal Dux Bohemia, obrazy, grafika, Pod Smetankou – Prodejní výstava obrazů, grafik a plastik akademických malířů Herberta Kiszy a Renáty Kaiserové. Stálá prodejní expozice figurálního a ozdobného porcelánu Royal Dux Bohemia za garantované nejnižší ceny v ČR. Návštěvu galerie můžete spojit s příjemným posezením v přilehlé staropražské hospůdce a po předchozí domluvě je možná rezervace i pro celé skupiny.

http://www.aaa-katalog.cz

Andělské léčení, Andělská terapie, Krystal – Andělská terapie přinese do Vašeho života harmonii, uzdraví srdce, duši a přinese odpuštění. Vaše trápení může uzdravit andělská terapie, vzkazy z druhé strany, krystaloterapie, Kineziologie One Brain, výklad karet. Zárukou Vám jsou mé zkušenosti, získané certifikáty a studium knih Lorny Byrne a Doreen Virtue. Vaše touhy se splní, stačí věřit a těšit se na překvapení, která pro Vás andělé a vesmír chystají. Při andělské terapii Vám předám vzkazy od andělů. Otázky upřesníme výkladem andělských karet. Terapii zharmonizujeme odsekáváním minulých pout, které odebírají energii. Krystaloterapie Vás očistí pomocí krystalů, které přiložím na čakry těla. Kineziologie přemění Vaši negativní zkušenost v pozitivní a vyčistí vše, co Vás trápí. Tělo si řekne samo, na čem chce pracovat. Andělé mi od začátku, co jsem je k sobě pozvala, ukázali cestu a nový směr v životě. Ráda bych pomohla všem, kteří budou chtít udělat změnu ve svém životě a uzdravit svá srdce, stejně tak, jako jsem to dokázala já.

Načítání trvalo 0.0601 sekund.