+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ganoderma cafe

Klíčová slova: zdravá káva, ganoderma, cordyceps, spirulina, čaje

E-mail: dxnkava@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2011

Popis: Dbejte na prevenci civilizačních chorob a rakoviny! Nabízíme přírodní doplňky stravy DXN, ganodermu (reishi), zdravou kávu arabicu s ganodermou, čaje, cordyceps, přírodní kosmetiku. Chcete nakupovat levněji? Registrujte se a vydělávejte s námi!

Web: www.ganoderma-cafe.eu

Další související informace

Zdravá káva a výdělek

Zdravá káva, DXN, výdělek, germanium, čistí krev – Ke kvalitní kávě arabica je přidán extrakt z houby ganoderma (či lesklokorka nebo reishi), která nepřekyseluje organismus, brání pálení žáhy, neodvodňuje, dle potřeby zvyšuje či snižuje krevní tlak, čistí krev, posiluje imunitu a kondici atd. V sortimentu je nejen zdravá černá káva, ale i 3 v 1, horká čokoláda pro děti, sojový nápoj vhodný hl. při hubnutí, doplňky stravy, kosmetika a další. Vydělávejte s námi!

Bylinky a zdravý život

zdraví, bylinky, krása, čaje, ovoce, zelenina – Zdravý svět.cz - bylinky a jejich použití, katalog bylinek, zdravý životní styl, zdravý život. Vše o bylinkách, zelenině, ovoci a našem zdravém životním stylu. Alternativní léčení nemocí a zdravotních problémů.

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Načítání trvalo 0.2110 sekund.