+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ganoderma cafe

Klíčová slova: zdravá káva, ganoderma, cordyceps, spirulina, čaje

E-mail: dxnkava@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2011

Popis: Dbejte na prevenci civilizačních chorob a rakoviny! Nabízíme přírodní doplňky stravy DXN, ganodermu (reishi), zdravou kávu arabicu s ganodermou, čaje, cordyceps, přírodní kosmetiku. Chcete nakupovat levněji? Registrujte se a vydělávejte s námi!

Web: www.ganoderma-cafe.eu

Další související informace

Zdravá káva a výdělek

Zdravá káva, DXN, výdělek, germanium, čistí krev – Ke kvalitní kávě arabica je přidán extrakt z houby ganoderma (či lesklokorka nebo reishi), která nepřekyseluje organismus, brání pálení žáhy, neodvodňuje, dle potřeby zvyšuje či snižuje krevní tlak, čistí krev, posiluje imunitu a kondici atd. V sortimentu je nejen zdravá černá káva, ale i 3 v 1, horká čokoláda pro děti, sojový nápoj vhodný hl. při hubnutí, doplňky stravy, kosmetika a další. Vydělávejte s námi!

Zdravá káva

káva, kafe, ganoderma, reishi – Pokud se nechcete zřeknout požitku z pití kávy, a přitom chcete pečovat o své zdraví, tady najdete řešení. Pijte kávu s Ganodermou, která má blahodárné účinky na zdraví. V nabídce i nápoje s Ganodermou, spirulina tablety, kávové bonbony a spousta dalších.

Zánět a jeho léčba

Zánět – Představuje typ nespecifické imunitní reakce. Tyto reakce jsou způsobeny poškozením živé tkáně. Mnoho lidí trápí záněty močových cest. S tímto problémem by se mělo zajít k odborníkovi, nemělo by se s ním otálet ale včas ho léčit.

Načítání trvalo 0.0652 sekund.