+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gastroenterologie FNKV

Klíčová slova: Endoskopie, Gastroenterologie, fnkv

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2009

Popis: sme gastroenterologické a endoskopické pracoviště spadající pod II.interní kliniku FNKV a 3.LFUK. Zabýváme se diagnostikou a léčbou onemocnění zažívacího traktu, jater, žlučových cest a slinivky břišní. Máme pracoviště digestivní endoskopie a specializované gastroenterologické poradny.

Web: gastrovinohrady.cz

Další související informace

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Nejlevnější povinné ručen

Nejlevnější, povinné, ručení, online – Hledáte nejlevnější povinné ručení a Vaším rozhodovacím kritériem je pouze a hlavně cena? Pak Vám nabízíme speciálně upravenou kalkulačku povinného ručení, která takové pojištění najde. Během sekund. Můžete i hned sjednat.

Načítání trvalo 0.0549 sekund.