+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gaudia centrum

Klíčová slova: psychoterapie, psychologie, psychologická poradna

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2010

Popis: Ambulance psychiatrie a psychoterapie, psychologická poradna. Řešíme krize, problémy ve vztazích, léčíme deprese, nabízíme masáže. Poskytujeme supervize a vzdělávání zdravotních sester, sociálních pracovníků, kurzy asertivity, jak zvládat stres apod.

Web: www.gaudia.cz

Další související informace

Psychoterapie Praha

psycholog,psychologická poradna,psychoterapie – Psychologové a psychoterapeuti v centru Řipská nabízejí psychologické konzultace a psychoterapii v Praze. Poskytují psychologickou pomoc při léčbě psychických a psychosomatických potíží včetně informací o nich. Terapeutická intervence při zvládání deprese, úzkosti, fobie, panické ataky, závislosti. Psychologická poradna pro pomoc při ztrátě životní motivace a smyslu, vyrovnávání se s traumatem. Odborná péče lidem, kteří procházejí obtížnou situací v partnerském vztahu, v rodině nebo v práci. Konfliktní mezilidské vztahy a problémová komunikace. Osobnostní rozvoj a hledání sebe sama. Spolupráce s externím psychiatrem a fyzioterapeutem.

osobní terapeut

psychoterapie, šamanská léčba, voice therapy – rogersovská psychoterapie a šamanská léčba, psychoterapie s využitím starých spirituálních technik,poradenství a koučink, semináře voice therapy a semináře Léčivá síla zpěvu, pravohemisférové systémy,

Psychoterapie

psychoterapie, psychoterapeuz, psycholog – Psychoterapie – léčba duše problémy v partnerském soužití konflikty s členy rodiny nespokojenost se sebou pomoc při předrozvodovém a porozvodovém uspořádání vztahů a pravidel mezi rodiči a rodiči a dětmi. doprovázení v těžkých životních situacích problémy s prosazováním a realizováním vlastních zájmů a potřeb úzkostné a depresivní stavy fóbie a obsedantně kompulzivní poruchy neuspokojení v práci, vyhoření, vztahy na pracovišti nízká sebeúcta a nedostatek sebedůvěry existenciální problémy – hledání smyslu života ztráta a truchlení při smrti blízké osoby, potratu, neplodnosti, rozvodu.. psychosomatické potíže nové životní etapy a role: narození dítěte, krize středního věku, odchod do důchodu.. závislosti (alkohol, hráčské..) poruchy příjmu potravy krizová pomoc v akutních situacích ( stalking, týrání..)

Načítání trvalo 0.0636 sekund.