+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gaudia centrum

Klíčová slova: psychoterapie, psychologie, psychologická poradna

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2010

Popis: Ambulance psychiatrie a psychoterapie, psychologická poradna. Řešíme krize, problémy ve vztazích, léčíme deprese, nabízíme masáže. Poskytujeme supervize a vzdělávání zdravotních sester, sociálních pracovníků, kurzy asertivity, jak zvládat stres apod.

Web: www.gaudia.cz

Další související informace

Psychoterapie

Psychoterapie,hypnóza,diagnostika,poradenství – Nabízím služby v oblasti osobního rozvoje, dále poskytuji psychologickou péči v těžkých životních situacích.Pořádám semináře tématicky zaměřené, především na otázky šikany, domácího násilí a drogové závislosti.

Psychoterapie Praha

psycholog,psychologická poradna,psychoterapie – Psychologové a psychoterapeuti v centru Řipská nabízejí psychologické konzultace a psychoterapii v Praze. Poskytují psychologickou pomoc při léčbě psychických a psychosomatických potíží včetně informací o nich. Terapeutická intervence při zvládání deprese, úzkosti, fobie, panické ataky, závislosti. Psychologická poradna pro pomoc při ztrátě životní motivace a smyslu, vyrovnávání se s traumatem. Odborná péče lidem, kteří procházejí obtížnou situací v partnerském vztahu, v rodině nebo v práci. Konfliktní mezilidské vztahy a problémová komunikace. Osobnostní rozvoj a hledání sebe sama. Spolupráce s externím psychiatrem a fyzioterapeutem.

Načítání trvalo 0.0573 sekund.