+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gaudia centrum

Klíčová slova: psychoterapie, psychologie, psychologická poradna

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2010

Popis: Ambulance psychiatrie a psychoterapie, psychologická poradna. Řešíme krize, problémy ve vztazích, léčíme deprese, nabízíme masáže. Poskytujeme supervize a vzdělávání zdravotních sester, sociálních pracovníků, kurzy asertivity, jak zvládat stres apod.

Web: www.gaudia.cz

Další související informace

Psychoterapie

Psychoterapie,hypnóza,diagnostika,poradenství – Nabízím služby v oblasti osobního rozvoje, dále poskytuji psychologickou péči v těžkých životních situacích.Pořádám semináře tématicky zaměřené, především na otázky šikany, domácího násilí a drogové závislosti.

PhDr. Novák-psychoterapie

psychoterapie, psycholog, psychoterapeut, Praha – Psychologické poradenství a individuální, párová a rodinná a psychoterapie pro dospívající a dospělé v Praze. Psychologická pomoc v různých životních situacích – deprese, úzkosti, partnerské problémy, traumata, psychosomatické obtíže, závislosti (alkohol, drogy, gambling, vztahy), mentální anorexie a bulimie, nízké sebevědomí, hledání smyslu života.

Hypnotická psychoterapie

astrologie,psychoterapie,grafologie,poradenství, – Poradenství z oboru astrologie, grafologie a hypnotické psychoterapie. Pomůžeme Vám vyřešit dlouhodobější potíže a trápení, v rozvoji sebe sama a poskytneme pomoc při důležitém rozhodování. Při práci vybírám vámi preferovaný obor nebo je kombinuji.

Načítání trvalo 0.1123 sekund.