+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gelové nehty - Informace

Klíčová slova: gelové nehty, fotogalerie gelových nehtů, gelové

E-mail: MarketaUselova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2010

Popis: Veškeré informace o modeláži gelových nehtů. Tipy a rady pro začátečníky s gelovými nehty. Na webu najdete spoustu informací o postupu gelových nehtů, doplnění gelových nehtů a další. Vhodné rady pro samouky a pro gelové nehty doma.

Web: www.e-gelovenehty.cz

Další související informace

i-nehty.cz - Vše pro Vaše gelové nehty

gelové nehty, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž – Internetový obchod i-nehty.cz - gelové nehty Vám přináší nejkvalitnější přípravky pro vaše gelové nehty, jako jsou uv gely, laky na nehty sady pro nehtovou modeláž. Manikúra i pedikúra s našimi nůžkami značky Solingen bude pro Vás potěšením.

Bylinky pro zdraví

čaj, byliny, léčitelství, zdravá výživa – Bylinky v přírodě okolo nás. Příprava a použití léčivých bylin v přípravě přírodních čajů. Naleznete zde informace a zajímavosti pěstování bylin a užívání léčivých čajů. Využijte léčivou sílu bylinek v přírodě okolo nás.

Kavitace Praha

Kavitace Praha, kavitace, liposukce Praha – Kavitace Praha: kavitace a liposukce, neinvazní metoda k redukci odbourání tukových polštářků v tkání a tvarování postavy. Kavitace pomáhá ke zlepšení stavu lokálně nahromaděného tuku a celulitidy. Zeštíhlení břichy i stehen, kavitace a neinvazní liposukce.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.