+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gelové nehty fotogalerie

Klíčová slova: fotogalerie,nehty,gelove,postup,fotky,inspirace,mo

E-mail: fotogaleriegelovenehty@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ??jna 2011

Popis: Správná příprava nehtu je jednou z nejdůležitějších věcí na celé nehtové modeláži gelových nehtů. Připravili jsme pro vás krátný návod jak na gelové nehty. Pro inspiraci si můžete projít i naši fotogalerii hotových gelových nehtů.

Web: www.fotogaleriegelovenehty.com/

Další související informace

Fotky anorexie

anorexie,bulimie,ppp,bmi,následky,příznaky,fotky – Anorexie je vážná porucha příjmu potravy, která bez včasného léčení může vést až k smrti. Získejte základní znalosti a informujte se o možnostech o možném postupu při jejím propuknutí.Zkoukněte si video natočené vyléčenou dívkou a samy si řekněte, zda to stojí za to.

e-maser.cz

masér, masérka, maséři, maséry, masáže, o masážích – Portál o masérech / Internetový obchod. Portál obsahuje katalog, v kterém naleznete maséry, masážní salony, masérské školy, masérské kurzy. Internetový obchod nabízí široký sortiment vybavení: masážní lehátka / masérské stoly, masážní židle, lávové kameny, ohřívače na lávové kameny, masážní oleje, emulze, jednorázové plachty, banky na baňkování, kineziologické tapy, paravány, oblečení pro maséry, masážní přístroje a jiné...

Vše o nehtech

Nehty,modeláž nehtů, gelové nehty,péče o nehty – Ruce jsou nejviditelnější část lidského těla. Krásné a upravené nehty jsou naší vizitkou. Péče o nehty by se měla stát součástí každodenní hygieny. Pěkné nehty jsou pýchou každé ženy. Poradíme, jak o nehty pečovat.

Načítání trvalo 0.0724 sekund.