+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Generika, generické léky

Klíčová slova: Generika,Léky,Léčiva,Lékárna,Léčit

E-mail: generika@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2012

Popis: Generika.cz vám pomohou s nákupem a výběrem léků přes internet. Pomůžeme vám s problémy na témata sexualita, hubnutí a kouření. Online lékárny, databáze léčiv. Máte problémy se sexem nebo partnerským životem? Existuje mnoho léčiv, které Vám pomohou. Máte psychycké potíže, jste v depresi a život se Vám hroutí pod rukama? Nebo Vás trápí halucinace? Hubnete a výsledek stále žádný? S vybranými, většinou čistě přírodními, léčivy to nemusí být tak složité. Vylepšete svůj zevnějšek. Ať už chcete skoncovat s vypadáváním vlasů nebo chcete mít delší řasy, je to snadné. Už Vás štve, že si drahým kouřením poškozujete své zdraví? S pomocnými léčivy skoncujete s kouřením natrvalo. Trápí Vás zdraví? Chcete mít pro pocit bezpečí důležité léky vždy doma? Poradíme Vám.

Web: generika.cz/

Další související informace

Lékárna Magnus

léky – Internetový prodej léčiv, poradenství v oblasti léků.

Lékárna Nova

lékárna, léky, léčivo – Lékárna Nova vám kromě běžného sortimentu lékáren jako jsou léky, léčiva či zdravotnické pomůcky nabízí i další zboží, jako je zdravá výživa, kosmetické přípravky, homeopatické výrobky či veterinární zboží.

Moderní lékárna

lékárna, vitamíny, léčiva, léky, antikoncepce, nem – Ideální spojení - internetová lékárna + kamenné lékárny v Praze a středních čechách. Možnost osobního převzetí a lékové poradenství. Objednávky můžete realizovat NON STOP - 24 hodin denně. 6000 produktů skladem.

Načítání trvalo 0.0951 sekund.