+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Genitální bradavice

Klíčová slova: Genitální bradavice

Datum vloľení do katalogu: 29. kv?tna 2010

Popis: Genitální bradavice je časté pohlavně přenosné onemocnění. Je způsobeno lidským papilomavirem HPV. Léčba genitálních bradavic by měla probíhat pod vedením lékaře. Samoléčení není účinné. Téměř vždy je možné nemocem předcházet. U sexuálně přenosných nemocí spočívá prevence především v rozumném sexuálním životě.

Web: genitalni-bradavice.cz

Další související informace

Herpes Genitalis

Herpes Genitalis, genitální opar – Herpes genitalis - genitální opar, léčba, symptomy, těhotenství, diskuze, články, poradna. Herpes genitalis patří mezi herpetická virová onemocnění a je způsoben virem HSV 2 (herpes simplex typu 2). Herpes znamená opar, v tomto případě opar na genitáliích.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Načítání trvalo 0.0616 sekund.