+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Geopatogenní zóny

Klíčová slova: geopatogenní zóny, měření, detekce, zakreslení

E-mail: geopatogenni-zony@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervna 2012

Popis: Pokud máte zdravotní potíže, může je vyvolávat vliv geopatogenních zón. Způsobuje je i krátký pobyt na nich. Tyto vibrace dokáží odstínit pouze čtyři známé, čistě přírodní materiály: seno, sláma, koňské žíně a správně zpracovaná vlna.

Web: www.geopatogenni-zony.cz

Další související informace

Zdravý domov

Feng Shui, měření elektrosmogu, zóny, baubiologie – Návrhy zdravého domova a prosperující kanceláře podle českého Feng Shui, přírodní geometrie, stavební biologie a stavební medicíny obecně. Měření elektrosmogu. Studie domů i interiérů. Léčba prostoru a tím i člověka.

Termovize domů

termovize, termokamera, měření, snímkování – Firma Termovize domů nabízí snímkování termokamerou (termovize), efektivní využití energie a tím snížení nákladů na spotřebu elektřiny a plynu. Měření termovizní kamerou zajišťujeme v regionech Karlovy Vary, Cheb a Plzeň.

DZMeter, měření, regulace

měření, regulace, inteligentní elektroinstalace – DZMeter je Váš partner pro měření, regulace, automatizace, návrhy zapojení a montáže inteligentní elektroinstalace. Přesná měření a možnost regulace Vašich elektrických i neelektrických veličin (teploty, tlaky, průtoky, energie, výkon, napětí, proud,..)

Načítání trvalo 2.9390 sekund.