+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GHO CLINIC PRAHA, s.r.o.

Klíčová slova: Komplexní péče,alopecie,transplantace,problémy

E-mail: info@ghoclinicpraha.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervna 2011

Popis: Od samého začátku klademe důraz na poskytování komplexní péče o vlasový porost s cílem zachovat jeho přirozenost. Kromě transplantace bez jizev metodou GHO – FM se klientům snažíme ukázat a doporučit produkty a postupy řešení problému s vlasy. Chorobnou ztrátou vlasového porostu, tzv. alopecií trpí miliony lidí na celém světě. Jen u nás je takto postiženo 40 % mužské a 35 % ženské populace. Příčin nadměrné ztráty nebo vypadávání vlasů je více. U mužů hraje podstatnou roli dědičnost. Takzvanou androgenní alopecii způsobují látky, které pozměňují mužský pohlavní hormon testosteron. Tento důvod se v podstatně menší míře vyskytuje také u žen. Progres v řešení problémů s úbytkem vlasů a vlasového porostu přišel až s výzkumem kmenových buněk. Na základě jeho poznatků se podařilo lékařům v Austrálii, Kanadě a Holandsku postupně vypracovat nové metody transplantace vlastních vlasů. Jednou z těchto metod je rozmnožování vlasových folikulů, neboli folikulární multiplikace. Jedná se o techniku, kterou provádíme my v GHO Clinic Praha.

Web: www.ghoclinic.cz/cs/

Další související informace

Cetelem Půjčky

Cetelem, cetelem půjčky, cetelem karta, aura – Potřebujete půjčit peníze? Firma Cetelem nabízí široké rozhraní osobních půjček, na webu se dozvíte také informace o AURA kreditní kartě Cetelem, pojištění Cetelem a mnohé další. Potřebujete půjčit peníze? Firma Cetelem nabízí široké rozhraní osobních půjček, na webu se dozvíte také informace o AURA kreditní kartě Cetelem, pojištění Cetelem a mnohé další.

Blog o módě, stylu a hubn

hubnutí blog móda styl glam skinny dieta luxus – I\'m so glam I piss glitter! :-) Blog o módě, stylu a hubnutí. hubnutí blog móda styl glam skinny dieta luxus krása kosmetika oblečení výprodeje akce slevy http://www.skinnyglam.blogspot.com/ .......

servis pro motoristy

montáž taxametrů, autoservis, lakovna, karosářské – : Provádíme drobné opravy na počkání, Diagnostika motorů a řídících jednotek, Montáž taxametrů Montáže autoskel, tažných zařízení a autoelektroniky, Prodej a montáž pneumatik a disků.Mechanické, karosářské a lakýrnické práce.

Načítání trvalo 0.0753 sekund.