+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GHO CLINIC PRAHA, s.r.o.

Klíčová slova: Komplexní péče,alopecie,transplantace,problémy

E-mail: info@ghoclinicpraha.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervna 2011

Popis: Od samého začátku klademe důraz na poskytování komplexní péče o vlasový porost s cílem zachovat jeho přirozenost. Kromě transplantace bez jizev metodou GHO – FM se klientům snažíme ukázat a doporučit produkty a postupy řešení problému s vlasy. Chorobnou ztrátou vlasového porostu, tzv. alopecií trpí miliony lidí na celém světě. Jen u nás je takto postiženo 40 % mužské a 35 % ženské populace. Příčin nadměrné ztráty nebo vypadávání vlasů je více. U mužů hraje podstatnou roli dědičnost. Takzvanou androgenní alopecii způsobují látky, které pozměňují mužský pohlavní hormon testosteron. Tento důvod se v podstatně menší míře vyskytuje také u žen. Progres v řešení problémů s úbytkem vlasů a vlasového porostu přišel až s výzkumem kmenových buněk. Na základě jeho poznatků se podařilo lékařům v Austrálii, Kanadě a Holandsku postupně vypracovat nové metody transplantace vlastních vlasů. Jednou z těchto metod je rozmnožování vlasových folikulů, neboli folikulární multiplikace. Jedná se o techniku, kterou provádíme my v GHO Clinic Praha.

Web: www.ghoclinic.cz/cs/

Další související informace

Půjčka bez potvrzení příj

půjčka bez potvrzení příjmu, půjčky bez potvrzení – Půjčka bez potvrzení příjmu je nabízena mnoha českými firmami. Účelem tohoto blogu je poskytnout vám základní informace jak si vybrat tu správnou společnost. Na stránku můžete psát i své zkušenosti s ostatními firmami.

Geodetická kancelář Ing.

geodetická kancelář, komplexní řešení, geodezie, – Poskytuje již řadu let komplexní řešení v oblasti geodezie a kartografie. Bohaté zkušenosti s projekty všech rozsahů, profesionalita a osobní přístup zajišťují kanceláři pozici partnera pro mnoho českých projekčních firem.

Načítání trvalo 0.0662 sekund.