+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GinkoPrim Max

Klíčová slova: doplněk stravy, Walmark, GinkoPrim, Max

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2010

Popis: GinkoPrimŸ Max je unikátní kombinací Ginkgo biloby a pro lidské tělo nezbytného magnesia. Ginkgo biloba podporuje periferní krevní oběh, tedy oběh v okrajových částech těla, jako jsou ruce, nohy, uši, oči, mozek a pohlavní orgány.

Web: www.ginkoprim.com/cz/

Další související informace

Benosen - Pro klidný spán

doplněk stravy, Walmark, klidný spánek – Přípravek obsahuje unikátní kombinaci ověřených látek pro komplexní péči o spánek. Tyto látky pomáhají uvolnit napětí a stres, navodit celkovou relaxaci organizmu a zkvalitnit tak samotný spánek.

Dialevel

doplněk stravy, Walmark, cukrovka – Dialevel je odborníky sestavená kombinace aktivních látek, které pomáhají normalizovat hladinu krevního cukru a zmírňovat projevy diabetické neuropatie.Diabetická neuropatie je častá komplikace onemocnění cukrovkou, která se zpravidla projevuje pocitem neklidu a mravenčení v nohou, zhoršenou citlivostí a bolestí zejména dolních končetin.

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Načítání trvalo 0.2018 sekund.