+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GinkoPrim Max

Klíčová slova: doplněk stravy, Walmark, GinkoPrim, Max

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2010

Popis: GinkoPrimŸ Max je unikátní kombinací Ginkgo biloby a pro lidské tělo nezbytného magnesia. Ginkgo biloba podporuje periferní krevní oběh, tedy oběh v okrajových částech těla, jako jsou ruce, nohy, uši, oči, mozek a pohlavní orgány.

Web: www.ginkoprim.com/cz/

Další související informace

ArthroStop

bolesti kloubů, doplněk stravy, Walmark, prevence – Artróza je nejčastějším kloubním onemocněním a také nejčastější příčinou bolestí kloubů. Postihuje 12 % naší populace a její výskyt se ve vyspělých zemích neustále zvyšuje. Řekněte stop bolavým kloubům. 

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Kapavka - příznaky, léčba

kapavka,pohlavní nemoc,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pohlavních nemocí způsobenou bakterií Neisseria gonorrhoeae. U mužů se projevuje typickými potížemi při močení spojenými s pálením a hnisavým výtokem. U žen velice často mívá bezpříznakovou formu, v čemž tkví její nebezpečnost.

Načítání trvalo 0.0642 sekund.